SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OMEGA 3 - redukcja tłuszczu i budowa mięśni

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
W tym artykule omawiam badania dowodzące pozytywnego wpływu zwierzęcych i roślinnych kwasów omega 3 na redukcję tłuszczu i rozwój masy mięśniowej:

http://slawomirambroziak.pl/legalne-anaboliki/omega-3-sposob-na-zdrowie-i-sylwetke/#more-940

S. Ambroziak

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Najlepszy jest Gold Omega 3 Olimpu. A wersja Sport Edition tego produktu pakowana jest po 120 kapsułek.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2454 Napisanych postów 24183 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402649
ok 2 lat temu byly juz wrzucane badania na ten temat w dziale badania naukowe, tak ze nic nowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Dwa lata to w nauce kosmiczna miara czasu. W tym artykule omawiam np. badania z 2012 roku.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2454 Napisanych postów 24183 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402649
co za roznica kiedy badania byly robione jezeli wnioski beda podobne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Wincol, w przeciągu tych 2 lat przybyło na SFD pewnie kilka tysięcy nowych czytelników.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2454 Napisanych postów 24183 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402649
a moze i wiecej ale dział badania naukowe jest dostepny dla kazdego i mozna tam w kazdej chwili zajrzeć, art nie sa usuwane przeciez
poza tym napisałem tylko ze to nic nowego , nic wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Wincol, powiedz tak szczerze - z ręką na sercu: przeczytałeś ten mój artykuł...? Akurat zawieram w nim, po analizie omówionych tam badań, zupełnie nową i bardzo ciekawą konkluzję.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2454 Napisanych postów 24183 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402649
na razie tylko podsumowanie ale dla Ciebie przeczytam calosc
poza tym i w tych art. z dzialu badan naukowych i tu wnioski koncowe sprowadzaja sie do tego samego chyba ze ja cos zle czytam...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 259 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15877
Skąd najlepiej pozyskiwać omegę3? chcę kupić olej lniany http://iwnirz.pl/ , orzechy włoskie, nie wiem czy warto coś w tabsach? Wiadomo, że cena też ważna więc może wszytkiego po trochę? ile muszę tego brać (101kg)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Wincol, dziękuję, że zdecydowałeś się na lekturę. Chodziło mi o ten końcowy wniosek, że omega 3 działają trochę inaczej na facetów, jak na babki.

W tych starszych opracowaniach na sfd nie było też nic o przewadze omega 3 z kryla nad rybnymi i o tym, że tak samo skuteczne są omega3 zwierzęce i roślinne.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Konik, z badań wynika, że najaktywniejszy jest olej z kryla, tyle że wykur...ście drogi. Proponuję dobry olej lniany wysokolinolenowy (bardzo dobry tłoczy firma Złoto Polskie) i jakieś dobre rybne omega 3 w kapsach - np. Gold Omega 3 Olimpu.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Polski ADCC Submission Fighting - Szczecin 2013

Następny temat

OMEGA 3 - definicja i masa

WHEY premium