SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12813
Witam wszystkich co do dieto wszystko wyło oki w 2 tygodnie oklo 4 kg wydaje mi sie że oki ale niestety słabos mnie dopadła pojecxhałem do Zakopanego na Małysza i d.... musiałem troche sie wyluzowac narty grzabiec itp i td po wyjeździe dochodziłem do siebie cały bozy tydzien ale ppowróciłem do dietki i czekam na dalsze rezultaty . Dieta oczywiście mi odpowiada , i w nia wierze .

Jeżeli będą tylko zauważalne efekty to wszystko zgłosze i opisze .



borek

borek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2318 Wiek 51 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30120
coś Ci chyba na pisownię ta dieta źle wpływa
ale trzymam kciuki...
choć mnie by nawet sam Małysz od niej nie odciągnął :)
zaparłam się

przestań szukać,naucz się znajdywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12813
Może i masz rację .Każdy się może pomylic .


borek

borek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2318 Wiek 51 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30120
no pewnie ,że może

mi najwidoczniej poszła w złośliwość

pozdrawiam

przestań szukać,naucz się znajdywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 204
cześć wszystkim !
Odchudzam sie z wami od czwartku (22 stycznia).Efekt:5kg (wiem wiem - sama woda...)ale będzie lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
od 22 stycznia spadlas na wadxe 5kg ????????
zaloz nowy post i opisz tam swoja diete i cwiczenia jakie wykonujesz a takze wiek wage rodzaj akywnosci oprcz silowni (o ile wogole sa jakies cwiczenia) styl zycia itd
pozdrawiam

ps. 5kg - tym barzdiej dla kobiety - to bardzo duzo moim zdaniem a to budzi pewen podejrzenia ... ustosunkuj sie jesli mozesz


tequilla.mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 204
juz sie ustosunkowuje wedle życzenia :)
mam 22 lata , 174 cm , waga grubo powyzej 100 (wiem co soebie myslicie o mnie no ale wziełam sie za to wiec chyba to poprawia wasze zdanie o mnie)
nie cwicze na siłowni , ćwicze jogę ale ona nie odchudza.
jem : jajecznice na maśle (z 2 jaj , czasem dodam kawałek parówki) , pierś kurczaka smazoną z pieczarkami (3 szt.) , smietaną (ok150g , 30%), koperkiem i czosnkiem , jajka (najczesciej robie sałatke: 1 jajko na twardo , 1/2 parówki , szczypiorek , 1 łyzka majonezu) , parówki z serem (czasme tez z majonezem), kawa ze słodzikiem i smietanką 30% (dzisiaj sobie pozwoliłam na 2 bo miałam okropny dzien...).Oczywiscie nie jem tego wszystkiego jednego dnia (istnieja rózne kombinacje).to chyba odpowiedzi na wszystkie twoje pytania.Czy moze jeszcze cos???
ps:dzisiaj juz mi waga nie spadła ale to chyba wina hormonów, wiecie tak to jest przed okresem , ze sie woda w organizmie zatrzymuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 204
jeszcze jedno.przepraszam, że tak tu śmiece ale zapomniałam dodać , że ja BAAAAAAARDZO łatwo tyje ale również w miare łatwo chudne jezeli przestrzegam diety (zwłaszcza w pierwszych 2-3 tyg szybko leci). Pewnie stad te 5 kg (mam nadzieje ze z tych 5 chociaz 1 to tłuszcz - nadzieja matka głupich...)
pozdrowionka kanareczku:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
nowy post !!
opisz dokadniej jaki poziom kalorii spobie ustalilas itd - w nowym poscie !! TO WARUNEK.
ladnie prosze

tequilla.mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2318 Wiek 51 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30120
Minęły pierwsze dwa tygodnie mojej diety...
Czas na podsumowania :)

Dieta:
zupełnie nie odczuwam,że jestem na diecie.
wrecz przeciwnie, ciągle kombinuję jak zjeść brakujące białko, kalorie:)
Troszkę mnie przerażały te ilości, bałam sie przytycia, nigdy tak bezkarnie sie nie objadałam. Wolę to niż zwijanie sie z głódu :)
Trening:
w pierwszym tygodniu czułam sie fantastycznie, rowerek był przyjemnością, ćwiczenia siłowe uważałam że za lekkie jak dla mnie, zero zakwasów, zero zmęczenia. Drugi tydzień był juz zupełnie inny. Nagle okazało się, że czuje opór w mięśniach, pedałuje mi się z trudem, jestem cała mokra i zniknęła gdzies ta lekkość. Zaczełam na treningu czuć,że mam mięśnie i że one pracują, co nie które odkryłam ,że posiadam,a nigdy ich nie odczuwałam Pojawiło sie tez zmęczenie,pomimo,że po treningu wychodziłam lekka i zadowolona,w ciągu dnia dopadało mnie wyjątkowe osłabienie,dwa razy zafundowałam sobie drzemkę w ciągu dnia. Nie tyle to było zmęczenie fizyczne, co jakaś ogólna niemoc, szybsze męczenie sie, brak koncentracji.Piątek, sobota były lepsze, niż początek tygodnia. Pewnie tak ma być. Proszę o komentarz...
Zakupiłam na wszelki wypadek zestawy witamin i mikrolelementów.
Od wczoraj nie mam już tego uczucia osłabienia. Zobaczymy co przyniesie trzeci tydzień...
A teraz najważniejsze, efekty:
niestety nie podam róznicy wagowej, bo chwilowo nie mam dostępu do wagi, zważę sie dopiero w srode :(
korzystam z pomiarów ciała:) i tak:
biust: -2 cm
talia: -3 cm
biodra: -3 cm
oczywiście musiałam to sprawdzić na specjalnie w tym celu przygotowanych spodniach...faktycznie jest róznica :)



przestań szukać,naucz się znajdywać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co pic?

Następny temat

hit

WHEY premium