SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy sposób na Trądzik posterydowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Agent 1213
a czy stosował ktoś minocin? u nas nie ma ale mozna przez net zamowic z niemiec. Ciekawe jak ma sie ten srodek do izoteka....


Przecież to tetracyklina, pełno tego na rynku. Działa skutecznie póki nie odstawisz. Potem problem wraca a lek nie jest obojetny dla zdrowia więc bilans zysków i strat nie powala.

Niby jakas ulepszona ale podchodziłbym do tego sceptycznie.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2015-02-11 19:20:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
tetracyklina ma to do siebie ze wysyp po odstawieniu masz jak w banku. minocyklina i doxycyklina nie powoduja wysypu po odstawieniu, i sa to 2 najlepsze antybiotyki na syfy. Tetracyklina to porazka, czytalem wiele badan na ten temat, wyniki sa niepochlebne w stosunku do tego leku
Stosowalem minocykline sciagana z Niemiec, wyleczylem syfy do zera, pozniej rozpoczalem 20 mg izo zeby efekt utrzymac i utrzymalem, obecnie 20 mg co 2 dni. Jezeli po odstawce izo bede mial kiedys wysyp rowniez zaatakuje doxycyklina albo minocyklina ( lepsza minocyklina) bo izo nie dziala za szybko, przy antybiotyku masz gwarancje expresowego dzialania

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-02-11 19:28:32

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-02-11 19:29:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5297
Tak czy siak trzeba zacząc od dermatologa jakiegos kumatego znalesc i zobaczymy co przepisze. Może jakoś do wakacji uda mi sie to ogarnąc. Bo liczyć na to ze samo teraz przestanie jak juz zaczeło pewnie nie ma co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94726 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
nie liczył bym na to,mozna kombinowac jakieś maści,cynk dodatkowy,solka ale to jest takie lizanie cukierka przez papierek

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5297
ok Panowie dzieki za pomoc
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
Hubert81
metakreta
zreszta jak kumaty dermatolog to sam sie zczaic ze towar bierzesz, wtedy nie ma co sciemniac. Kiedy lece na tetracyklinach i psikam na zmiane z normaclinem i izotrexinem w czasie bomby, problem jest zdecydowanie mniejszy. Kiedy odstawiam tetra zaczyna syfic spowrotem. Jezeli calkowicie sie pozbyc to najpierw trzeba towar odstawic i uregulowac hormony.

Lepiej byc pod opieka dermatologa niz samemu podjadac izotek jak cukierki


Masz izo w sprayu? Pomaga?



Izo w maści. Suszy syfy momentalnie

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 777 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8085
do dermatologa bo da ci skierowania na pare badań, głównie wątroba i lipidy, więc warto, potem w trakcie brania też powinien dać skiero co 2 m-ce, zawsze pare zyli w kieszeni zostanie na diete, heh. co do cen to pytaj w sieci zico, w warszawie jeszcze w hali mirowskiej jest taka tania apteka - tam 60tabsów X 20 mg kosztuje 125, gdzie indziej 170. Ja miałem sprp syfów, teraz jeszcze się pojawiają a to 5 tydzień na dawce 40 mg. Jak zaczynasz dopiero zabawe z tym i masz to co napisałeś to zapomnij wogóle o dawce 20 mg. Sam bym podbił do 60 gdyby nie pewne plany na najbliższą przyszłośc dla mojej wątroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
rarytas1
tetracyklina ma to do siebie ze wysyp po odstawieniu masz jak w banku. minocyklina i doxycyklina nie powoduja wysypu po odstawieniu, i sa to 2 najlepsze antybiotyki na syfy. Tetracyklina to porazka, czytalem wiele badan na ten temat, wyniki sa niepochlebne w stosunku do tego leku
Stosowalem minocykline sciagana z Niemiec, wyleczylem syfy do zera, pozniej rozpoczalem 20 mg izo zeby efekt utrzymac i utrzymalem, obecnie 20 mg co 2 dni. Jezeli po odstawce izo bede mial kiedys wysyp rowniez zaatakuje doxycyklina albo minocyklina ( lepsza minocyklina) bo izo nie dziala za szybko, przy antybiotyku masz gwarancje expresowego dzialania

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-02-11 19:28:32

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-02-11 19:29:31


To jakaś "stuningowana" tetracyklina, bo tetracykliny to nazwa całej grupy antybiotyków. Ciekawe, chyba się zakręcę żeby to ogarnąć w razie jakby miało coś wrócić.



metakreta
Hubert81
metakreta
zreszta jak kumaty dermatolog to sam sie zczaic ze towar bierzesz, wtedy nie ma co sciemniac. Kiedy lece na tetracyklinach i psikam na zmiane z normaclinem i izotrexinem w czasie bomby, problem jest zdecydowanie mniejszy. Kiedy odstawiam tetra zaczyna syfic spowrotem. Jezeli calkowicie sie pozbyc to najpierw trzeba towar odstawic i uregulowac hormony.

Lepiej byc pod opieka dermatologa niz samemu podjadac izotek jak cukierki


Masz izo w sprayu? Pomaga?



Izo w maści. Suszy syfy momentalnie


Kurde szkoda ze nie wiedziałem o jej istnieniu w momencie ostatniej wizyty u derma. Tak to muszę kolejną stówę za konsultacje wywalić żeby wyciągnąć reckę.



Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2015-02-11 23:21:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5004
mi zapisal izotek ,+ proby watrobowe. o nic nie pytal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Izotek słabo wpływa na wątrobę i raczej nie ma się tu o co martwić o ile przed leczeniem była ona zdrowa. Niezbyt ogarniety lekarz bo np mój derm od razu zapytał o lipidy bo to one najmocniej obrywają podczas kuracji. Miałem świeże wyniki więc na pierwsza wizytę poszedłem z nimi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nerki a meta

Następny temat

Wytrzymałość i siła bez masy

WHEY premium