SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy sposób na Trądzik posterydowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
U mnie leci tetra 500 mg i do tego maść epi duo po 2 dniach juz pozasuszalo syfy plaecy klata barki.Ta maść droga ale daje dobre efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
No i nie wiem czy podbic do 40mg czy odstawici ta moncykline....Coraz bardziej mnie ten izotek przeraza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
Panowie pamietam kiedys troszke bylo na temat tad600 nie wiem czy ktos pamieta ale z tego co ja pamietam to robilo bardzo dobra robote w inj raz na tydzien

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11642
Tak TAD600 rzeczywiście poprawia kondycję skóry.
Ja na bombie nie mam problemu z trądzikiem ale na PCT od dwóch ostatnich cykli wysypuje mi klatkę i plecy.
Wbijam teraz TADA co 5 dni, poleciał już 5 strzał i na razie skóra zrobiła się delikatna jak pupcia niemowlaka i syfy powoli znikają.
Zobaczymy jak będzie do końca opakowania, ale myślę że teraz na każdym PCT będę z niego korzystać.

Zmieniony przez - Jmann w dniu 2015-03-05 04:52:10

Never Let It Go

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36481
witam,podepnę sie pod temat.czy ktoś miał trądzik odwrócony?choroba lokalizuje sie najczęściej w okolicach pach i pachwin.prawdopodobnie spowodowana jest poprzez wysoki poziom androgenów.choróbsko jest słabo poznane przez medycyne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dostałem dziś antybiotyk unidox substancja aktywna doxycyclinum i się zastanawiam czy to pomoże zwalczyć te syfy co teraz mam, bo chodzi o to że przeszedłem z enana/cypio (pierwszy kontakt z długim estrem) na propa i od trzech tygodni lece na propie i żaden nowy pryszcz się nie pojawia, nigdy na propie nie miałem nawe pół pryszcza, tylko pare na pct które po jakimś czasie znikały i takie pytanie bo wcześniej było pisane że po tetracyklinie jak się ją odstawi to wysyp gwarantowany, ale jeżeli jestem na propie i nie miałem problemów nigdy z niczym na tym estrze, to może pomóc mi się tego pozbyć, tak żeby nie wróciło, czy to już zależy od organizmu, a druga rzecz pani zabroniła chodzić na solarkę przy tym antybiotyku bo niby oparzenia jakieś mogą być, to prawda? Bo jak tu żyć bez solarki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Unidox na niektórych działa lepiej niż tetrlysal i czytałem opinie,że nie ma aż takiego nawrotu. Jest to jeden z nielicznych środków/maści których nie przetestowałem. Co do Solarki to znajomi się opalali na Unidoxie,Tetra i na Izoteku. Nikt nie miał problemów,ale oczywiście nie wskazane.

Zmieniony przez - thugnwk w dniu 2015-03-11 18:35:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
zaczalem tetralysal, lece 16dni i juz znaaaaaczne rezultaty. solarka leci i nic sie nie dzieje, co 5dni 10min na bardzo mocnej lampie. wyskakuja jeszcze jakies pojedyncze syfy, ale poprawa skory ogromna i tak. polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
thugnwk dzięki za odp bo jak tu być pięknym bez solarki:) hahahahah, ale mimo wszystko zmniejsze do 10 minut żeby zobaczyć czy nic się nie dzieje. CienkiGosciu w tym tetralysalu substancją aktywną jest limecyklina, a u mnie doxycyclinum i to należy do jednej grupy tetracyklin'ów nie wiesz może, bo tak przeglądam czytam i nie wiem ale nazwy by coś miały ze sobą podobnego. Jeszcze dostałem jakiś żel duac z substancjami aktywnymi clindamycinum + benzoylis peroxidum, żeby smarować miejscowo dwa razy dziennie, choć pieroństwo drogie 5dych za 15g i mi w aptece powiedzieli/może skłamali że na to mają teraz promocję. Dermatolog powiedziała mi jeszcze że mam kupić coś tam coś o jakiejś dziwnej nazwie co kosztowało prawie 3 dychy za 40tab a składnik głowny to był cynk, to podziękowałem za takie oszukaństwo (to bez recepty było) i jakiś tonik też za duże pieniędze z vischi czy czegoś tam, a pani w aptece mi powiedziała, że to żadna rewelacja, lepiej używać mydła siarkowego, a to u mnie standard.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
thugnwk
Unidox na niektórych działa lepiej niż tetrlysal

Zmieniony przez - thugnwk w dniu 2015-03-11 18:35:07


a do tego jeszcze, to mam nadzieję że piszesz o ludziach on a nie off
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nerki a meta

Następny temat

Wytrzymałość i siła bez masy

WHEY premium