SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy sposób na Trądzik posterydowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Moj syn ma cholerny tradzik (mlodzienczy) rozowaty + bliznowaty bylismy juz u kilku dermatologow (i to nie tych z NFZ tylko z najwyszej polki do ktorych na prywatna wizyte czeka sie kilka miesiecy)
Leki ktore zapisali to masci + curacne (czyli izotek) dawka 40 mg /dziennie - po 8-smiu dniach stosowania mial tak silne skutki uboczne ze musial przestac.
Ostatnia deska ratunku to lasery - po pierwszej wizycie, skutecznosc niewyobrazalna ,tak duza poprawa.
Niestety jedyny minus to cena 250 zł za jeden zabieg a musi ich byc kilka.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Pany, ale wy wiecie że ten trądzik który jest na bombie to nie jest trądzik bakteryjny tylko trądzik androgenny od dht i on nie zejdzie od antybiotyków nigdy.

W ramach prewencji zamiast truć się antybiotykami, polecam uzyć srebra koloidalnego(o mocy min 50 ppm). Butelka 500ml kosztuje 30 zł na allegro. Pijemy 10ml raz dziennie.

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2015-02-12 15:30:10

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 1799 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102820
polecisz jakiegos producenta? bo widze, ze wszedl jakis zakaz sprzedazy srebra koloidalnego do picia, sa jakies toniki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Ten tonik można normalnie pić też. Nie ma znaczenia producent.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 1799 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102820
trzeba wyprobowac, jak dlugo stosowales i jakie efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Po 2 tygodniach widać różnice. Na początku może wysyfić więcej.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Kiedyś miałem mega problem,latanie po dermatologach,lata leczenia. W końcu spróbowałem IZO a raczej jego tańszego zaminnika Axotretu. Jest 2 lat pod odstawieniu,Syfy mi wychodzą tylko na barkach i trochę plecach tylko pod czas cyklu. Jeśli jest gorzej ratuję się Acnosanem,pastą cynkową i 30mg jonów cynku dziennie. Ważna jest dawka izoteku jaką przyjmiemy. Minium to 120mg na kg masy ciała. Ja przyjąłem łącznie 160mg/kg. Powrotu nie ma,skóra nie jest tłusta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
PakerZbreslau
Pany, ale wy wiecie że ten trądzik który jest na bombie to nie jest trądzik bakteryjny tylko trądzik androgenny od dht i on nie zejdzie od antybiotyków nigdy.


Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2015-02-12 15:30:10


Glupoty piszesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
aleks jakie skutki uboczne po 8 dniach mial syn? Ludzie roznie na ten lek reaguja. Ja waze 105 kg i dawka 20 mg byla w zupelnosci wystarczajaca z tym ze ten proces leczenia trwa u mnie 1,5 roku. ale przy takiej dawce nie czulem skutkow ubocznych. Ja bym kontynuowal ale zaczal od 10 mg. Z bliznowatym nie ma zartow niech fryka co popadnie bo sie oszpeci. Skutki uboczne sa na poczatku trzeba zacisnac zeby po pewnym czasie organizm przyswoi nowa sytuacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Sajdy z poczatku sa uciążliwe ale po kilku tygodniach sa juz spokojnie do zniesienia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nerki a meta

Następny temat

Wytrzymałość i siła bez masy

WHEY premium