SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy sposób na Trądzik posterydowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ile już czasu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
pewnie krotko. Czytalem badania nad izo byly tam przypadki obnizania i podwyzszania dawek i wychodzilo w nich ze jezeli jedziesz na 20 mg i ta dawka dziala, zwiekszysz do 40 mg to powrot do dawki 20 mg nie przynosi juz dzialania leczniczego. Zwiekszanie dawek tak, z obnizaniem to juz ryzyko. Witamina C a po co zwiekszales dawke? leczysz sie na wlasna reke? mocno cie teraz wysypuje? Niestety Ci ktorzy przed kuracja IZO nie stosuja antybiotykow musza przezyc wysyp w perwszych m - cach kuracji. Ja na IZOTEKU 20 mg lece 1,5 roku. Zadnych skutkow ubocznych nie odczulem. Leczylem sie u lekarza z tym ze lekarz dal mi 80 mg dziennie ja stosujem caly czas 20 mg lekarz mysli ze juz skonczylem a ja jeszcze dojadam do tej dawki na wage. Pryszcza nie widzialy moje oczy od minimum 6 m - cy. Lekarz mocno sie dziwil ze pomimo 80 mg dziennie mialem wzorowe wyniki krwi. Ja tez sie dziwilem bo do izo caly czas leci 500 deki 500 tescia i mietek miesiac na miesiac bez
Obecnie waga dobija mi do 110 kg, dawka 20 mg dziala nie rozumiem tych ktorzy ryzykuja z wyzszymi dawkami

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-02-24 21:26:34

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-02-24 21:31:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Tragedni nie ma zauwazylem ze raz na dwa tyg mam takie wyrzuty ok 8duzych syfow na plechach,no i robia sie twarde zgrubienia po nich ,bilnozowate jakies
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
rarytas1
pewnie krotko. Czytalem badania nad izo byly tam przypadki obnizania i podwyzszania dawek i wychodzilo w nich ze jezeli jedziesz na 20 mg i ta dawka dziala, zwiekszysz do 40 mg to powrot do dawki 20 mg nie przynosi juz dzialania leczniczego. Zwiekszanie dawek tak, z obnizaniem to juz ryzyko. Witamina C a po co zwiekszales dawke? leczysz sie na wlasna reke? mocno cie teraz wysypuje? Niestety Ci ktorzy przed kuracja IZO nie stosuja antybiotykow musza przezyc wysyp w perwszych m - cach kuracji. Ja na IZOTEKU 20 mg lece 1,5 roku. Zadnych skutkow ubocznych nie odczulem. Leczylem sie u lekarza z tym ze lekarz dal mi 80 mg dziennie ja stosujem caly czas 20 mg lekarz mysli ze juz skonczylem a ja jeszcze dojadam do tej dawki na wage. Pryszcza nie widzialy moje oczy od minimum 6 m - cy. Lekarz mocno sie dziwil ze pomimo 80 mg dziennie mialem wzorowe wyniki krwi. Ja tez sie dziwilem bo do izo caly czas leci 500 deki 500 tescia i mietek miesiac na miesiac bez
Obecnie waga dobija mi do 110 kg, dawka 20 mg dziala nie rozumiem tych ktorzy ryzykuja z wyzszymi dawkami

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-02-24 21:26:34

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-02-24 21:31:24


Czego nie rozumiesz? Że na innych taka dawka może nie zadziałać? Że są różne stopnie zaawansowania choroby i różne rodzaje trądziku?
Mnie zaczęło czyścić dopiero 40 mg ed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1047
ja brałem roccutane 6 miesięcy 1 miesiac 40mg ed pózniej 80mg ed do 5 tyg syfiło gorzej pozniej juz było ok ale skutki usta popękane krew z nosa ból stawów scięgien i mięsni po 4 miesiacach lipidy w górę poszły po skończeniu po 2 tyg przeszły bóle ale zaczęły wychodzic syfy i nie byłem na cyklu z saa dostałem na ramionach małych krostek i ogolnie syfi ale mniej poszłem do lekarza da łmi erytromecyne 1000mg ed na3 miesiące i skierowanie do dermatologa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Yakuzza czeka cię kolejna kuracja na izo, tak to jest z tą chorobą. 80 mg izo to potężna dawka , ja bym ze strachu narobił w gatki. Pogadaj z lekarzem o dawce 40 mg na 12 m -cy. Skutki uboczne są wprost proporcjonlne do przyjmowanej dawki. Najśmieszniejsze jest to że sterydy walone latami w dawkach dla konia nie uszkodzą cię tak jak może to zrobić izo w miesiąc. Na forach poświęconych temu lekowi są armie poszkodowanych, na forum sterydowym jakoś tych poszkodowanych nie widač:)

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-02-25 11:41:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
W moim przypadku sajdy nadal odczuwam a kurację zakończyłem prawie miesiąc temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Hubert81

Miałeś takie sajdy przy 40mg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
nawet przy 20 mg odczuwałem mocno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Jednak każdy organizm jest inny. Ja 20mg nie odczuwałem w ogóle,dopiero 40mg powodowało jakieś sajdy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nerki a meta

Następny temat

Wytrzymałość i siła bez masy

WHEY premium