SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy sposób na Trądzik posterydowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5297
panowie pytaniez innej beczki jaki odblok po takim cyklu
1-12npp 100mg e2d

1=8susta 250m e4d

9- cypio 350mg e4d

i w 10tyg dalem hcg 2500jm co 4dni

jestem teraz w 20 tygodniu i ze wzgledu na traądzik zamierzam zakonczyc cykl jak to teraz zrobić najlepiej? Żeby sie sprawnie i dobrze odblokować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
wiesz kiedy najbardziej zasypuje syfami - po odstawieniu. Ja po jednym z cykli ledwo sie ogarnalem. Lepiej mocno zacznij leczyc syfy przed koncem cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5297
leczyc i tak zaczne no ale odblok musze i tak zaplanowac dlatego pytam tutaj doświadczonych jak to zrobić najlepiej po tym cyklu z góry dziekuje za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 89 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19879
Jadę na izo 60mg ed 4 m-c w tle teść i meta inj.
lipidy i podroby ok. buźka bez żadnego syfa 2 miesiąc a problem był duży, zaczynają się jednak odzywać stawy, rano przy wstawaniu wszystko strzela jak u emeryta, nie wiem czy nie pomogła by deca? Gorzej jak już tak zostanie bo o większych ciężarach można zapomnieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Lipidy zaczęły się pogarszać u mnie dopiero po ok 7 miesiącach. Monitoruj ich stan najlepiej co 2 miesiące.
Stawy przestały mi trzaskać po jakimś czasie i uczucie zmęczenia także ustąpiło albo sie po prostu przyzwyczaiłem do sajdów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Panowie jest sens dodawc minocyklinie przy branio izo,caly czas wyskakuja mi ale z mniejsza intensywnoscia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
ze względu na zwiększone ciśnienie wewnątrzczaszkowe nie można łączyć izo z antybiotykami z grupy tetracyklin a więc i minocykliną. Trzeba było najpierw zrobić porządek antybiotykiem później wrzucić izo - nie jestem lekarzem, tak właśnie zrobiłem najpierw antybiotyk później IZO i nie żąłuję na izo już nic mi nie wychodziło. Po jakimś czasie izotek zrobi porządek z syfami ale trzeba czasu. Przed izo i w trakcie koniecznie róbcie badania krwii. Koksy was tak nie uszkodzą jak może to zrobić izotek

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-02-24 17:10:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Przerwackuracjie izoi dac ja a pozniej wrocic do izo?Wlasnie odpalilem kolejny cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a tak z ciekawosci jaka dawka izo leci i ile już czasu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
20mg, lecialem 40 ale nie dalem rady skora z rak mi schodzila,usta nie mialem hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nerki a meta

Następny temat

Wytrzymałość i siła bez masy

WHEY premium