SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy sposób na Trądzik posterydowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5297
cynk próbowałem juz chwile witamince c tez jem cynku 110mg ed łykam i nic nie pomga a ten axotret tez na recepte?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
To jest to samo co izotek tylko tańsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jeżeli wypisze Ci recke na izotek czy aknenormin to i tak zapytaj o tańszy zamiennik.

Za opak. 60 x 20 mg izoteku zapłaciłbym coś koło 170 zł, aknenormin 60 x 20 mg kosztował mnie 150 a axotret w takim samym opakowaniu tylko 100 zł.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2015-02-11 18:19:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
miejscowo szedł differin +klindacin to nie znika szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5297
aha czyli tak samo na recepte tak czy siak mnie czeka dermatolog to nie wiem czy jest sens mu o saa mowić wogule. Nie chodzi nawet o znikanie tylko co chwile sie nowe pojawiaja takie bolce dosyć duże :/ mija sie z celem robić forme a nie wyjsc nad wode :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
powiedz, ja powiedziałem. Lepiej żeby lekarz wiedział co i jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
zreszta jak kumaty dermatolog to sam sie zczaic ze towar bierzesz, wtedy nie ma co sciemniac. Kiedy lece na tetracyklinach i psikam na zmiane z normaclinem i izotrexinem w czasie bomby, problem jest zdecydowanie mniejszy. Kiedy odstawiam tetra zaczyna syfic spowrotem. Jezeli calkowicie sie pozbyc to najpierw trzeba towar odstawic i uregulowac hormony.

Lepiej byc pod opieka dermatologa niz samemu podjadac izotek jak cukierki

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 1799 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102820
a czy stosował ktoś minocin? u nas nie ma ale mozna przez net zamowic z niemiec. Ciekawe jak ma sie ten srodek do izoteka....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
metakreta
zreszta jak kumaty dermatolog to sam sie zczaic ze towar bierzesz, wtedy nie ma co sciemniac. Kiedy lece na tetracyklinach i psikam na zmiane z normaclinem i izotrexinem w czasie bomby, problem jest zdecydowanie mniejszy. Kiedy odstawiam tetra zaczyna syfic spowrotem. Jezeli calkowicie sie pozbyc to najpierw trzeba towar odstawic i uregulowac hormony.

Lepiej byc pod opieka dermatologa niz samemu podjadac izotek jak cukierki


Masz izo w sprayu? Pomaga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Hubert 81 gdybys odstawil SAA i tak nie mialbys gwarancji ze wyleczylbys sie po jednym zastosowaniu . 90 % nie wyleczy sie po jednym cyklu na izo a ci co sie wylecza to lekkie przypadki. Ja tez stosuje SAA + izo z tym ze IZO leci z poltorej roku, sterydy 2,5 roku. Teraz biore 20 mg co drugi dzien bo mi sie konczy dawka przepisana przez lekarza. Ciekawi mnie jak bedzie po odstawieniu, jezeli zacznie znowu sypac odpale kolejny cykl izo. Stosowalem minocykline, jest dobra tak jak i doxycyklina. Idealna do zastosowania prewencyjnego. Jezeli konczysz cykl i wiesz ze cie wysypie lepiej przywalic przez 3 miesiace doxy albo mino zeby przezyc bez wysypu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nerki a meta

Następny temat

Wytrzymałość i siła bez masy

WHEY premium