SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy sezon - nowy plan - ten sam cel :-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
wyciskanie na barki to jedno z moich ukochanych ćwiczeń :D nie bój się nic Ci się nie stanie też mam krzywy gnyk a cisne zza karku i do tej pory odpukać żadnych problemów nie miałem :)

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4915
jezeli uwazasz klatke za priorytet to rob ja na odzielnej sesji treningowej bec trica a ten plan 3 dniowy(bo brzucha nie uwzgledniam do tego planu) zmien na 4 dniowy i w tedy bys robil tak:
I klatka
II bic - tric
III brzuch
IV barki nogi
V grzbiet kaptury przedramie

ale to tylko sugestia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 684
...no tak staż 7 miesięcy....ale nogi tez dołącz..np piąty dzień razem z barkami....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnie sie nad tym zastanawialem, tylko przysiady ze sztanga odpadaja bo nie ma kto mi sztangi podac.. a maszyny schmita nie mam ani nic w tym stylu, jakis trening oparty na sztangielkach musze ulozyc, przysiady wykroczne, wspiecia na palcach itp..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 42 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 764
ja tam przysiady ze sztanga robie sam bez niczyjej pomocy, ale biore po prostu lzzejszy ciezar i wiecej wolniejszych powtorzen Przy okazji lepiej technicznie cwiczenie mozna zrobic:P

No Drugs Just TeChNo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening-chce przytyć-- masa 43kg

Następny temat

Sprawdzenie ACT

WHEY premium