SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawdzenie ACT

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 261 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13222
Jak beda jakies bledy to piszcie !

1.Unoszenie kolan do klatki w zwisie na drążku.(proste brzucha)
2.Prostowanie nóg na maszynie w siadzie.(czworogłowe ud)
3.Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej(klatka)
4.Unoszenie sztangielek bokiem w staniu(naramienne-boczne aktony)
5.Unoszenie sztangi/elek w przód w staniu (naramienne-przedramie i boczne aktony)
6.Ściąganie drożka górnego w siadzie szerokim uchwytem (nachwyt) (górny grzbiet)
7.Skłony tułowia na "ławce rzymskiej"
8.Uginanie ramion ze sztangielkami w staniu.(bicepsy)
9.Prostowanie ramion na wyciągu.(triceps)
10.Wspięcia na palce - wypychanie ciężaru na suwnicy skośnej (łydki)

"No limits. No fear."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
zamiast unoszenia sztangielek (na biceps) dałbym sztange. I zamiast unoszenia sztangi/-elek w przód - wyciskanie z klatki nad głowe.

https://www.sfd.pl/temat104858/ - cyklicznosc Michaila. Podaje on kilka przykladów treningów. Z nimi takze mozesz skorygowac swój planik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 261 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13222
Ja sie wzorowalem tym tematem i ostatnimi treningami.Jezeli chodzi o wyciskanie z klatki nad głowe to odpada myslalam o tym cwiczeniu,ale masz soga za pomoc w koncu o to ci chodzi.Pozdro

https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=18564&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening

Zmieniony przez - to0mi w dniu 2005-03-22 07:37:25

"No limits. No fear."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
czemu wyciskanie nad głowe odpada? z powodu tego, ze jest kontuzjogenne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3883
To widze ze wzorowałes sie na dobrej stronie:P
Poza tym to jest gotowy przykładowy plan i spokojnie mozesz go wykonywac.
Jeżeli chodzi o biceps to spokojnie tez mozesz robic uginania ze sztangielkami(ja też od tego zaczynałem), fakt ze ze sztangą ćwiczysz całego bica jednak w moim przypadku przeszedłem na sztange w momencie gdy nabrałem juz troche siły daleko po treningach ACT, poki co sztangielki są dobre, wykonuj je dobrze technicznie tzn powoli podnoś i oduszczaj mozesz tez zastosowac supinacje nadgarstków co powoduje większe napięcie mięśni.
Co do unoszenia sztangielek w przod to tez bym wywalil i zastąpił albo wyciskaniem sztangielek albo wyciskaniem sztangi zza głowy. Reszta planu powinna być ok. Ja po 2-3 tygonieach zmieniałem sobie pare ćwiczeń na inne, ale to juz sam sobie wyczujesz co Ci wchodzi a co nie.
Pozdrowionka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 261 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13222
W temacie Michaila jest takie polaczenie sztangielek bokiem i sztangielek w przód i one mi bardzej odpowiada niz wyciskanie nag glowe.Jezeli chodzi o dwugłowe ud to tez nie robie bo nie mam maszyny ,a przedramion po prostu nie chce robic.Neptune wiem jak wyglada technika przy uginaniu ze sztangielkami bo jakis tam staz mam i chce powiedziec ze to nie jest moj pierwszy trening,ale thx za pomoc(SOG)

"No limits. No fear."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41512
4.Podciaganie sztangi wzdluz tlowia(naramienne-tylne aktony)
5.Unoszenie sztangi/elek w przód w staniu (naramienne-przedramie i boczne aktony)

moze tak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy sezon - nowy plan - ten sam cel :-)

Następny temat

Pomóżcie

WHEY premium