SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy cykl w zyci Prosze i rady

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 827
Witam serdecznie wszystkich czytelnikowi forum SFD!!
Na forum jestem od jakiegoś czasu i z wielkim zapałem obserwuje newsy n a forum i nie tylko często chodzę po stronach kulturystycznych i czytam wiele na ten temat !!
Od 3.12.2007r zacząłem ćwiczyć planem 5razy w tygodniu poprzednio ćwiczyłem 3-4razy w tygodniu jak widać zmniejszył się okres regeneracji mięśniowej z 3 na 2 dni .Od 10.12.2007r zacząłem stosować odżywkę „No Shotgun" wcześniej poruszałem ten temat !!
W przykładzie podam swój plan treningowy
PN klatka
Wyciskanie n a płako 5x8
Wyciskanie głowa w doł sztangielkami5x12
Brama 4x12
Wyciskanie głowa w gore sztangielki 4x8
Wyciskanie głowa w doł sztanga 4x8-10

WT plecy
Wiosłowanie poł sztanga 4x10
Sztruksy 4x15-20
Garbatki (zamiast martwego ciagu)4x12
Wyciag gorny do klaty4-5x10
Wyciag dolny do brzucha 4-5x10

Sr biceps
Uginanie ze sztanga 4x10
Ugnianie na modlitewniku 4x10
Ugnianie siedziaci młotowe(super seria)4x6-8

Czw triceps

Wysikanie fr lezac 4x 10
Wyciag na trica 4x 10
Wyciskanie fr siedział 4x10
Porecze pompki w podpoze 3x max


Pt barki i nogi
Wyciskanie siedział 4x10
Wzosy bokiem 4x10
Wzosy przodem 4x10
Wyprosty na maszynie 6x10
Wspięcia na place 5x20

Taki trening daje mi 100% intensywności
Po „no shotgunie „ powinienem mieć 30% więcej siły mam tam 30 porcji czyli z takim treningiem to na 6tyg.

Czy ten trening nie jest zbyt mało intensywny ??
Po Jakim czasie będę odczuwał przypływ sił ??
Czy po zakończeniu cyklu powinienem zmienić trening na mniej intensywny czy na bardziej??
Czy ilość powtórzeni i serii jest odpowiednia


A Zapomniałem o najważniejszym !!
Celem jest zbudować jak na większa ilość masy mięśniowej klatka +8cm a biceps +5
Diety nie prowadzę jem zwykłe dania ale zachowuje harmonie w posiłkach tylko nie w szkole bo obiadu mam mi nie przyniesie !!


Dziekuje za udzieone odpowiedzi :)*

:)*

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
Czy ten trening nie jest zbyt mało intensywny ??
Po Jakim czasie będę odczuwał przypływ sił ??
Czy po zakończeniu cyklu powinienem zmienić trening na mniej intensywny czy na bardziej??
Czy ilość powtórzeni i serii jest odpowiednia

1 jest zbyt intensywny.
2 zalezy co masz na mysli dokladnie, minimalna sila ci moze nawet przyjsc po tygodnia ale maxymalne efekty powinny byc pod kiniec cyklu.
3 po skonczeniu proponowal bym zrobic ze 3 tygodnie lzejszego treinngu a nastepnie 1-2 tygodni regeneracji.
4 zbyt duza ilosc serii. powtorzenia w miare.

Jesli chcesz uzyskac tak duze przyrosty 5 cm w bicu co jest nie mozliwe w 6 tygodni najwazniejsza jest dieta, bez niej twe przysoty nie beda na pewno tak duze jak oczekujesz. Rowniez w klacie 8 cm w 6 tygodni to malo realne.

Co do treningu to dla mnie kompetnie zly. na klatke robisz 2 cwiczenia a na triceps 4. W ogole dublujesz cwiczenia. Plan zbyt intensywny musisz go ulozyc od podstaw!jak co to pisz pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
j.w. bez odpowiedniej diety nawet najlepszy trening i wpomaganie np no shotgunem da wielkie G!! zarcie to podstawa w tym sporcie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
To czy trening jest intensywny warunkuje także, albo i przede wszystkim, długość przerw między seriami, tempo powtórzeń oraz stosowany ciężar.

Druga sprawa
, że trening tego typu wymagał będzie dobrego odżywiania, a nie tylko odżywki, która bez dieta i tak wiele nie da...

Ułóz dietę, zajrzyj do działu odżywianie.

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 827
jezeli chodzi o diete to staram jesc duzo biłek i wegl. moze to niejst prosfesjonalna dieta ale staram sie jesc o tych samych porach i czesto ale ja jeszcze sie ucze to w szkole moge zapomniec o wysoko kalorycznych posiłkach
dziekuje za odpowiedzi :):*

:)*

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czworogłowy - głowa przyśrodkowa obszerna

Następny temat

Plan Treningowy do oceny

WHEY premium