SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowości - BCAA w proszku

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13346

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
wiad czy znów muszę prosić Cię o trzsymanie języka w ryzach?... to zaczyna robić się męczące, myślałem, że cop nieco już sobie wyjaśnilismy a ty wyskakujesz z "ja i moi kumple"


nie chcesz porownywac producenta do "rozsypywacza" to nie przytaczaj non stop olimpa i bx na porównanie, bo piszę po raz 100 - jest to działkomercyjny i będe musiał usuwać Twoje wypowiedzi w których, no w co 2, pojawia się wzmianka o Olimpie/Bx



jabi dzięki, zaglądaj do nas częściej


MP były niedawno,w ięc kolejne za jakies 9-10mies?

pogadajcie z uzytkownikiem mariuszowy on solidnie się u nas wtedy zaopatrzył

Zmieniony przez - PawelSzEvc w dniu 2010-07-28 11:45:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Paweł, jak będzie BCAA w próbkach to normalnie masz u mnie plusa. Ja jakoś w to nie bardzo wierzę. Fitmaksa raczej na to nie stać. Pewna firma daje dość masowo próbki i zaczyna się pojawiać handel próbkami na allegro. Sam też kupując ostatnio 8kg carbo za 140zł dostałem jeszcze 90g izolatu białkowego CFM w próbkach i napój energetyczny. Lekki szok, bo to przecież z 10% wydanej kasy jest warte, a już carbo było w rewelacyjnej cenie. Niestety firma musiałaby być odpowiednio duża, by móc sobie na coś takiego pozwolić. Natomiast dość ciekawy koncept często można spotkać na siłowniach - po prostu sprzedają kapsułki na sztuki lub mieszają odżywkę z mlekiem czy wodą. I myślę sobie, że gdyby FitMax stał się popularniejszy to w ten sposób na niektórych siłowniach można byłoby popróbować jakości.

Osobiście nie spożywałem, ale z opisów innych bcaa rozpuszcza się idealnie.

Pewnie najpierw będzie dostępne w Gdyni w sklepie firmowym. Czekamy na info od bardziej zorientowanych od kiedy.

Pawełku - dlatego porównałem do Infinity i Activlaba, by Cię w oczy nie kuło. Ale jak porównywać do konkurencji bez porównania do konkurencji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 911 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15244
Moge sie poswiecic i przetestowac te bcaa

"To tylko krok by granice przekroczyć, spuścić wzrok nie patrzeć w oczy,
przeszłość oddzielić grubą kreską,
lecz może zdąże ułozyć jeszcze wszystko przed śmiercią.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
wystarczy na chamca nie pimpować Ol. i Bx, wtedy wszystko będzie w porządku spójrz jak robią to inni, ze wszystkimi każdy moze sie dogadac, odpwoiedzieć,z apytać, wytłumaczyć, tylko ty zxnów robisz rewolucje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
I dlatego niedawno kupiłem Infinity z uwagi na leucynę. Zobaczę czy to prawda, że Olimp ma beznadziejne proporcje 2:1:1, które są uważane za przestarzałe i tylko fakt, że leucyna jest najdroższa powoduje, że stosują te wypełniacze dziady, zamiast nie sypnąć konkretniej. Napisałem też o Activlab, który ma więcej aktywnych składników w 100g niż ten przebrzydły Olimp.

Dobrze było teraz Paweł?
Iii tam rewolucja... cena dla niektórych osób jest ważna, bo nie każdy lubi przeszacowane produkty.

A co do MP. Wiem, że Dorota Galińska chyba w Fitness wygrała, ale właśnie nie wiem czy to były MP w kulturystyce także? Natomiast niektóre firmy mają taką strategię, iż wysyłają zawodnika do sklepów czy siłowni, który reklamuje towar, udziela wywiadów, podpisuje plakaty, ale też przy tej okazji można się zaopatrzyć w różne promocje. Nie aż 40%, ale zawsze coś. I tu pytanie - Fitmax prężnie się rozwija, wprowadza nowe produkty - czy p. Galińska zamierza ruszyć w tego typu trasę, by można było osobiście dostać plakat, autograf, tudzież pstryknąć fotkę, a przy okazji nabyć najnowsze bcaa? Czy tego typu promocje są przewidywane?
Przyznam, że moją siłownię zdobi wiele plakatów z autografami, ale kogoś z Fitmax Teamu mi brakuje, a to naprawdę niezła promocja, bo kto kupuje odżywki jak nie ludzie biegający na siłownię. Marka wpada w oko, potem łatwiej w sklepie ją skojarzyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1782
co do wycofania cytruliny, zapewne mylicie panowie ja z betainą ktora faktycznie jest wycofana, stad tez wiele produktow znika z polek, na allegro jeszcze sie ostaja takie produkty jak xpand
zreszta wiele juz produktow spadlo nie tylko z ta substancja ale i z winpocetyna itd

cytrulina jest prekursorem kreatyny takze gdyby ja wycofali, na pewno wczesniej by to zrobili z kreatyna co jest logiczne

Zmieniony przez - StareCzasy w dniu 2010-07-28 12:17:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51
Wiad: "No ja nie muszę i dlatego widziałem jak wygląda producent FitMaksa na ul. Okrzei w Gdyni." - ciekaw jestem CO WIDZIAŁEŚ pod tym adresem.

Suple produkowane są w Trójmieście. Gdzie dokładnie to już nikogo nie powinno interesować.

Zmieniony przez - Wild_MAc w dniu 2010-07-28 12:18:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Może interesować np. sanepid, chyba że właśnie celem ukrycia fabryki i magazynów jest unikanie kontroli

Wild - wyluzuj już z tymi docinkami - kto widział ten widział. Wedle opakowania tam jest producent FitMaksa i już. Natomiast zadałem szereg pytań, o próbki, promocję bcaa i marki, plakaty itd. Jak zwykle czepianie się pierdołek, a konkretnych odpowiedzi brak. Więc pytam ponownie - czy z okazji nowej serii p. Galińska, jako chyba najbardziej rozpoznawalna twarz FitMaksa zamierza promować na siłowniach i w sklepach produkty i czy istnieje możliwość otrzymania plakatu z autografem, tudzież gadgetów rozdawanych zwykle przy tej okazji lub promocji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
chłopie zadałeś pytanie niecałe pół godziny temu i już masz pretensje ze nikt nie odpwoiedzial? wyabcz, ale nie siedze na forum 24h/dobe

Różnego rodzaju pokazy, promocje, imprezy z udziałem czy to Doroty Galińskiej, czy też Marka Olejniczaka odbywają się, nawet w miarę często, zawsze informacja o takowych pojawia się na forum, przejrzyj dział

Niestety, znajdujemy się w sytuacji w której przez nabliższy, niedługi mam nadzieję, czas, takowych pokazów nie będzie.

Plakat z autografem można wygrać w zestawie z Firefit w naszym trwającym konkursie

Co do plakatu z autografem radziłbym napisać bezpośrednio do Doroty lub też do firmy, myślę, że ejst to sprawa możliwa do załatwienia

Gadżety, dostępne aktualnie to czapeczki(czarne i białe) z logo fitmaxa, koszulki również były w ofercie, lecz z tego co wiem,w szystkie zostały wyprzedane ic zekamy na nową partię


Na ulicy okrzei znajduję się główna siedziba firmy, a nei główny zakład produkcyjny

Fitmax, jako szanująca się firma nie ukrwya swoich zakładów p rzed kontrolami sanepidu, a rzucanie tkaich słów na wiatr, jest nie na miejscu ik może być uważane za zniesławienie czy też obrazę firmy...

Zmieniony przez - PawelSzEvc w dniu 2010-07-28 12:37:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wakacyjny konkurs od Fitmaxa - zgarnij zabójcę tłuszczu i wyrzeźb swoje ciało!!!

Następny temat

Aminokwasy - różnice w źródłach

WHEY premium