SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowości - BCAA w proszku

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13352

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91754
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
Słuchaj Wiad,łatwo policzyć ile jest czego w 600 gramach w tej cenie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Carbo Fitmaksa też się dymi, więc domyślam się, że chodziło o taką mgiełkę, która się unosi przy przesypywaniu. W podwieszonym poście o carbo zrobiłem jej fotki. Dodam, że w easy gain mass też jest ten efekt, aczkolwiek trochę słabszy. Domyślam się, iż użyto tych samych kompleksów ww.

Lukasz: Po raz kolejny. Liczyłem ile leucyny i ile substancji czynnej na 100g oraz jaki jest koszt substancji czynnej na kg. Nie wiem o co Ci jeszcze chodzi. Może Ty przedstaw swoje obliczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Uff Myślałem, że dam Dynamit jest hehehe.

i po co Wy się kłócicie ?

Rozumiem, że są najazdy przez inne firmy ok

Firma się broni ok

Temat się kręci ok

Ale przestańcie na siebie najeżdzać i pisać głupoty i brednie,

SYF i tyle , 0 uczciwej konkurencji

A Wulgaryzmy - proponuje odstawić co poniektóre RZECZY !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
jabol: nie reprezentuję żadnej firmy. Na forum Olimpa przeczytasz, że nie raz ich krytykowałem, ale też i chwaliłem, gdy faktycznie produkt mi podszedł (zupełnie jak tu). To też jeden z faktów, który ludzie Fitmaksa "nie dostrzegają".

Fakt, 10 podstron wysmarowaliśmy, ale dzięki temu znamy już cenę i wiemy czego się spodziewać. Teraz tylko do sklepów i kto pierwszy przetestuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
Bardzo przepraszam w imieniu firmy, że kolegę troszkę poniosło.

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51
zrobiłem sobie zestawienie BCAA w proszku w/g cen z allegro (więc zapewne troszkę niższych niż normalnie). I co mi ciekawego wyszło.

(Fitmax, olimp xplode, trek gforce, HI TEC BCAA TST)

Cena za 1kg produktu:
Fitmax: 148,00
Olimp: 161,00
Trek: 262,00
HI TEC: 159,00
Przewaga Fitmax i HiTec.

Glutamina: (w 100g)
Fitmax: 40g
trek: 28,92g
olimp: 10g
hitec: 0g (chyba ze nie podają)

cena za 1kg bcaa (samych leucyny, valiny i isoleucyny):
fitmax: 3700zł
olimp: ~2700zł
trek: 6000zł
hitec: 2000zł

ogólnie - cena z allegro nie jest ceną adekwatną ale to było najszybsze źródło informacji. nikt nie ma takiej ilości glutaminy w produkcie bcaa. gdyby doliczyć do kosztów zakupu bcaa koszt zakupu glutaminy to już zaczyna być widać przewagę.

tyle z porównań dla tych co lubią tutaj cyferki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 911 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15244
olimp xplode 1kg-135zl.Tak dla scislosci.

"To tylko krok by granice przekroczyć, spuścić wzrok nie patrzeć w oczy,
przeszłość oddzielić grubą kreską,
lecz może zdąże ułozyć jeszcze wszystko przed śmiercią.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1782
jabolcok masz racje ale jestes ostatnia osoba na tym forum ktora moze mowic o uczciwym traktowaniu biorac pod uwage to jak bardzo jestes znany z cenzury ktora prezentowales przez cala swoja "kariere" oraz inne akcje z iron-menem o ktorych wszyscy wiemy

co do tematu, nie ma jeszcze produktu w sklepach wiec spokojnie, smak tez ma duze znaczenie, a jak ktos odrazu skresla produkt to nie wiem po co powtarza to milion razy, przeciez logo olimpa i tak dodaje +10 HP na starcie jego miłośnikom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 911 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15244
Jesli idziemy w porownania to porownac bcaa z cytrulina z fitmaxu a xtenda to mozna napisac ze xtend wychodzi lepiej gdyz w fitmaxie nie ma glutaminy a doliczajac koszt zakupu...
Wole poczekac i sprobowac gdyz na dzien dzisiejszy to tylko takie pisanie cyferkowe.

"To tylko krok by granice przekroczyć, spuścić wzrok nie patrzeć w oczy,
przeszłość oddzielić grubą kreską,
lecz może zdąże ułozyć jeszcze wszystko przed śmiercią.'

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wakacyjny konkurs od Fitmaxa - zgarnij zabójcę tłuszczu i wyrzeźb swoje ciało!!!

Następny temat

Aminokwasy - różnice w źródłach

WHEY premium