SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No i jak tu przetrwac w tym kraju????

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Francuskich filmow sie chlopak naogladal i wyklady chce dawac. Po sposobie wypowiedzi widac, ze rznie kozaka na sile

Pzdr
eX

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
ehhh zastanów Ty sie troche

możemy sie pobawić ja + 2 kumpli ( nnp z siłowni jeden siłka + boks drugi siłka + mma ) otaczamy Cie ty uciekasz a my Cie gonimy

i zobacyzmy czy dasz rade sie szybko podciągnąc nim ktoś złapie Cie za noge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeskoczyć jakiś płot czy uciekając przez auto rozumiem,ale po garażach skakać.
Przecież jak tubowanie na ziemi jest przypisane to cie nie ominie.

co jest w filmie to nie znaczy że musi sie to przekładać w świat realny.
bo za nim ty zdążysz zrobić krok żeby wyskoczyć na garaż t0 taki miś zdąży cie 3 razy rzucić o ziemie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 86
ok nie chcesz nie wierz twoja sprawa....

stelthtime

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
stelthtime trochę niechce mi się wieżyć że jak by cię gonili goście i chcieli ci w******... to byś zap*****... po garażach trochę mnie to dziwi bo zazwyczaj jak się spier.... to przed siebie a nie po jakichś budynkach a wogule to nawet niemiał byś czasu wspiąć się po tym garażu bo zaqnim byś się podciągnął to dostał byś stopera w głowe

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawda jest taka że w gorącej sytuacji adrenalina nie pozwoliła by ci na głębsze zastanowienie sie na temat *******lania,jak ci sie wydaje że jest inaczej to nie miałeś spięcia na ulicy.
owszem po iluś tam razach działasz że tak powiem instynktownie w pewnym stopniu ale ryzyko zawsze masz,to nie gra gdzie masz 2 życia tylko ****a świat realny a wypadki chodzą po ludziach,dostajesz w wątrobe i ****a koleś odpływasz na oczach ludzi czy znajomych,więc skończ jeden z drugim ******lić że można to można tamto...

pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 86
dobra twoja sprawa gadajcie se o czym chcecie zegnam...;/

stelthtime

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 307
ej hłopaki nie Laparkour to dobra sprawa, widzieliscie chociaż jakies pokazówki? to nie polega na tym ze koles podbiega do garazu staje przykuca wyskakuje w góre łapie sie i podciąga, on to robi w biegu ale i tak nie zakumacie jak nie zobaczycie,i nie chodzi tu o to by uciekac po garazach, to jest akrobatyka uliczna polega na pokonywaniu różnych przeszkód ( schodów, murków, ramp, dużych wysokości itd., a pozatym zauważyłem na tym forum tendencję do wyśmiewania i drwin z różnych chociażby systemów walki, czy innych umiejetności, opanujcie się, myślicie ze tylko to co wy trenujecię jest naj? szacunek!

...and remember,respect is everything !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
o jak ladnie nam sie temat rozwinal jutro chyba przeczytam strone 3cia bo narazie sie tylko za 4ta zabralem

powiem tak niewiem jak bieganie po dachach moze pomoc przetrwac w tym kraju ale jesli ktos w to sobie wierzy to jego sprawa ja tam wole w razie czego *******lac po prostej... takie sztuczki sa jak km niby moze sie udac ale niekoniecznie a jak sie nie uda to juz prze***ane teraz wsrod mlodych ludzi jest moda na tego parkoura czy jak to sie pisze no i swietnie niech sobie skacza i biegaja z punktu widzenia mojego, jako przyszlego wfisty niby, to poprostu swietnie cwiczenia gimnastyczne swietnie wplywaja na rozwoj czlowieka wiec lepiej niech sobie biegaja po murkach niz maja chlac winiaki w parku... nie nalezy na nich tak ostro najezdzac bo sie zniecheca, moja opinia jest wiec taka cwiczcie sobie te wasze parkoury fajnie to nawet wyglada ja jednak zostane przy swoich sportach a do *******lania uzyje chodnika

mozna by troszke ponarzekac przy okazji ze mamy taka zachodnia mode jesli chodzi o spory ale ze sam trenuje ostatnio fa to nic niebede mowil hehe
pozdrawiam i powodzenia... btw swietnie sie bedzie kumplom opowiadalo ze ktos s******lil na garaz ze strachu jak szedlem

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbite kolano

Następny temat

Dlaczego trenujecie?

WHEY premium