SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No i jak tu przetrwac w tym kraju????

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 710
Też uważam, że lepiej jednak przypi.....ć strzała w ryj. Przepraszam za wyrażenie ale jak tylko słysze o takich cwaniaczkach to mnie ... strzela. Moim zdaniem dochodzi do tego jeszcze jeden aspekt psychologiczny a mianowicie to, że na twarzy z reguły zostają jakieś ślady uderzenia. Jaja pobolą pobolą i przestaną. A raczej nie znam ludzi którzy lubią chodzić z pi..ą pod okiem. I drugi koleś może by się zastanowił czy warto dostać po mordzie i chodzić z limem tylko z powodu chęci kopnięcia sobie kogoś. Oczywiście to tylko moje zdanie. Pozdrawiam

"Śmierć jednej osoby to tragedia, miliona osób to tylko statystyka" J.Stalin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
owszem, ale dla niektórych osiedlowych dzieci chodzenie ze śliwą pod okiem czy wybitymi dwoma jedynkami to powód do dumy, bo to przecież "honorowe" rany "otrzymane w boju".

Ogólnie jest to patologia i myślę, że najlepsze tutaj byłoby islamskie rozwiązanie - chłosta! Jakiś cwaniaczek coś podskakuje, głaszamy to do komisariatu osiedlowego, cwaniaczka chwytają i publicznie na gołą dupę i plecy wymierzają załóżmy 100 batów. Jeśli dzieciak ma poniżej 14 lat to 50 batów. W krajach muzułmańskich skutecznie to odstrasza złodzieji (którym nota bene ręce się obcina), a w PL mogłoby odstraszyć gnoi osiedlowych! No ale demokracja i państwo prawa... he he he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Hmm...Shnosnas, mozesz kandydować-przy dzisiejszym nastawieniu społeczeństwa miałbys spore szanse propagując takie rygorystyczne metody...
Chociaz moim zdaniem-nie do przepchnięcia by to było. Ale w sumie podzielam Twoje zdanie-na niektórych tylko taka kara mialaby moze jakiś wpływ.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4607
shosnas: jestem za chlosta!! no ale nie ma co gdybac co by bylo gdyby bylo, juz dawno po fakcie!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
o tej chłoście pisałem w analogicznym rozumowaniu, że jeśli jakiś gnój dostanie po ryju to drugi raz się zastanowi bo wie że może go ryj bolec, jeśli ludzi zaczepia. Ale cios na ryj może być mało skuteczny na dłuższą metę, a taka publiczna chłosta na podwórzu między blokami, to przypuszczam, że wybiłaby z głowy kryminogenne myśli z głowy każdego domorosłego przestepcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4607
True true!! No bo innego sposobu na ta cholote nie widze!!Zaostrzyc kary dla tej gówniarzerii!! A dla mnie jest chora sytuacja jak ktos kupuje nowy telefon albo jakies fajne ciuchy i boi sie w tym chodzic zeby go nie skroili!to juz podbiega pod patologie to co sie dzieje w tym kraju! no ale niestety:
"to polska nie elegancja francja"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
O tyle o ile. Zaostrzyc kary, owszem, ale i zwiększyć wykrywalność takich przestępstw. Naszym gliniarzom po prostu sie nie chce ścigac takich rzeczy. Gdzieś w Polsce wprowadzono motywacyjny system premiowania dla policjantów - i wykrywalność tego rodzaju występków momentalnie wzrosła kilkakrotnie. Zasadniczo od wysokości kary wazniejsze jest przekonanie o jej nieuchronności. A jak z tym u nas jest sami wiecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
sytuacja jest ogromnie złożona, a my sobie tutaj jedynie żartujemy. Xródło problemu leży w mentalnośći mieszkańca Europy srodkowo wschodniej, któego przodkowie najpierw zyli pod zaborami, a później tkwili w epoce komunizmu - socjalizmu, aby na koniec wylądowac w społeczeństwie wielkich dysproporcji. W takich warunkach niestey przyszło nam się zmagać z życiem...

A co do motywacyjnego systemu premiowania policjantów, to w Polsce prowadzi on głównie do tego, że Policjanci łapią w hurtowych ilościach "przestępców" przechodzących na czerwonym swietle albo wręcz fałszując dowody pakuje się za kratki ludzi zupełnie niewinnych. Ta skuteczność motywacyjna musiałaby być jeszcze weryfikowana...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4607
Wogole ten nasz system jest chory!Ukradli mi jakis czas temu portfel z dokumentami!Pojechalem na mendy to zglosic!No to najpierw siedzialem z jakas cpunka na korytarzu ktora koniecznie chciala wymusic ode mnie telefon zeby zadzwonic do jakiegos kolesia ze ja zwineli!Normlanie musialem jej niezle nabluzgac zeby sie odpierd****a!No ale looz, wchodze do cudownego pokoiku (same gole dupy na szafie i na scianach poprzyczepiane) i pan komisarz pisze protokol, co bylo, jakie dokumenty itd.... itp...,. kiedy mialo miejsce... No i ok spisane, (po ponad 3 godiznach na tym komisariacie) i koles mi mowi ze odbiore przy wyjsciu ten protokol! podchodze do okienka przy drzwiach ze chce ten protokol a koles do mnie 6 zl!Ja sie pytam za co??To on mi mowi ze za spisanie protokolu,( bez ktorego nie wydadza mi nowych, za ktore i tak musialem placic)!!!88-0 normalnie myslalem ze mu w ryj wy*****!! na szczescie zadzwonilem wczesniej do qmpla zeby wpadl bo cala akcja miala miejsce w gdansku!i powiedzcie czy to nie jest chore!!??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
O to to. A ty masz pecha, bracie, bo obrywasz z każdej strony...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbite kolano

Następny temat

Dlaczego trenujecie?

WHEY premium