SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No i jak tu przetrwac w tym kraju????

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1926
Zgadzam się z tym że, dobrze by to było na policje zgłosić. Szkoda, że obdukcji nie zrobiłeś. Obrażenia miałeś bardzo duże. To był napad z pobiciem (tak zwana "dziesiona"). Jeśli by ich znaleźli to groziło by im do 10 lat więzienia. To jest drugie pod względem stopnia karalności przestępstwo zaraz po zabujstwie. Dobrze by było zamknąć takich śmieci. I napewno uratowało by to komuś tylek bo to napewno nie był pierwszy i ostatni ich wypad.

Pozdrawiam!


SFD FIGHT CLUB

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1375 Wiek 3 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8906
Oczywiście ze należy zgłosić wszytko na policji

-=SFD FIGHT CLUB=-
-=BJJ PSYCHO=-

POZDRAWIAM

NAJCZYSTSZĄ FORMĄ ROZWIĄZYWANIA KONFLIKTÓW, JEST WALKA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Minner-z jednej strony dobrze gadasz "ale" przeważnie jest tak że tacy kolesie są z dobrych domów,nie ma problemu pięniędzmi-tylko taki wypad ma dla nich 2 korzyści,w******lą w 4 jednej osobie (ich to ****a cieszy,podnieca ich to że mogą komuś krzywde zrobić chodz jest ich wiecej) a druga sprawa to że komórki są teraz w cenie(trafi na kolesia który ma lepszy model komóreczki no to co za tym idzie i wiecej kasy dostanie jak pójdzie sprzedać)- z takich pieniedzy pójdzie kupić jakiś towar,albo zachlać sie pójdzie.
Ja nie mówie że jest tak zawsze,ale bardzo często..
Takie mam zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
John, a ja Ci ze swojej strony zycze szybkiego powrotu do zdrowia...
Sprawdza sie stara rada-lepiej zapobiegać niż...
Tyle ze mozna uwazac jak cholera, a i tak gdzies wdepnąc.Jak mawial moj nauczyciel PO: "jak ktos ma pecha, to i wkosciele oberwie".

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3426
sytuacja beznadziejna :/ sog dla ciebie ze spróbowales walczyc:)

________FIGHT__________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086
Czemu odswierzasz stare posty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
To ciekawe z tego względu ze facet popełnił bląd walac po jajach, takie "nieczyste" zagranie działa na ludzi jak płachta na byka. gdyby normalnie dał po buzi to raczej by sie tak nie wsciekli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4607
Jodan: jako uczestnik tej sytuacji to powiem ci tak: "odpowiedz sobie na jedno,ale to za***iscie wazne pytanie - czy latwiej jest znokautowac kolesia na ulicy strzelajac mu w ryj czy w jaja????"jako facet chyba dostales kiedys w jaja i wiesz co to znaczy ten bol!!jest zdecydowanie bardziej sakuteczne!! a w takich sytuacjach nie mysli sie o grze fair!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Johnny, ale mi nie o to chodziło. Pomyśl sam: co zyskaleś kopiąc w jajca? Nic, tylko ich tym rozwścieczyłeś i dali ci solidny wp...l. Co byś zyskał, gdybyś dał zwyczajnie po robotniczo-chłopsku po pysku? też nic, ale by sie tak nie wściekli i prawdopodobnie ci nie przykopali tak mocno. Zabraliby komę, dali po twarzy raz i drugi i kazali sp...ać. Czyli: per saldo lepiej walić zgodnie z niepisanym kodeksem. Tłukłem sie kiedyś nieraz z róznymi menelami i niejednaą bójkę widziałem, to wiem co mówię.
I nie trzymac komy na widoku, taka elementarna zasada bezpieczeństwa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4607
Spox teraz juz to wiem!!Zyskalem to ze bylo jednego mniej, co i tak nic jednak w ostatecznym rozrachunku nie dalo hehe!!
BTW dwoch juz spotkalem a ze akurat bylem z ekipa to delikatnie mowiac zemsta zostala dokonana!! i satysfakcja jest!I zeby nie bylo to zalatwilem to w formie 1:1!! qmple tylko byli w formie zabezpieczenia gdyby nagle ich swiecacy trzema paskami koledzy przybyli!

Zmieniony przez - John22 w dniu 2004-11-15 08:38:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbite kolano

Następny temat

Dlaczego trenujecie?

WHEY premium