SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No i jak tu przetrwac w tym kraju????

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4607
Teraz tez sie z tego smieje!!Ale wtedy to ciiiiiiiiiiiiiisnienie....... Mam nadzieje ze limit pechowych sytuacji juz sie wyczerpal na jakis czas!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
john22- jeteś tak zwany KUBUŚ FATALISTA D

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Mnie i kmpla kiedys napadliw knajpie. wyszło na remis, ale zdarli ze mnie koszulkę. przyjechali niebiescy, no i ciagną mnie do suki. qrwa, mróz, bo to zima było a gliniarza to gufno obchodzi, jemu wisiało kto kogo napadł, choć byli świadkowie. nawet na komendzie ten cały szeryf traktował nas tak samo jak dresów którzy nas napadli.
Mnie do dzisiaj szlag trafia jak o tym pomyślę. Koszulka to nic, bójka ciekawa, nieco urozmaiciła życie, naewt specjanie nie dostałem wtedy, tylko policja jak zwykle wszystko pięknie spie.przyła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4607
wuder-
jodan- ze 2 lata temu do chaty probowal mi sie wbic pijany koles. Godzina kolo 3 w nocy i nagle *** w drzwi, i drugi raz, zerwalismy sie i do drzwi, lokam przez wizjer a na***any koles idzie pod drzwi naprzeciwko, bierze rozbieg i *** na moje drzwi z bara!no to qrwa mysle sobie jak sie rozpedzi to drzwi otworze i wpierd**** mu w domu! ale po chwili przemyslen jednak uznalem ze to nie jest dobry pomysl.No nic to dzwonie na mendy, (przyjechali po moze 15 minutach) a koles non stop qrwa rozbieg i ***!zakuli kolesia i podchodzi mendziarz i mowi ze taki maly koles to trzeba bylo mu wpier spuscic!to ja sie na niego popatrzylem i mowie: taa a potem bym kolesia np: ze schodow zrzucil i mnie byscie zamkneli za pobicie!a mendziarz: no w sumie to racja! skonczylo sie na wymianie drzwi bo te juz sie qrwa nie domykaly! a najlepiej ze potem na mendy wezwanie i slysze ze ten koles jak juz wytrzezwial to puscil im tekst ze go zona nie chciala w nocy do domu wpuscic to probowal sie dostac(doslownie "wbic")!! tylko szkoda ze chaty mu sie pomylily o kilka ulic!!ehh...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Cóż, bywa gorzej. Wyczytałem taka historyjkę kiedyś, że grono kumpli poszło sobie na miasto oblewać urodziny jednego z nich. Zalali sie w sztok, aż tu solenizantowi wpadło do głowy, żeby jechać do agencji na panienki. Ale jak jechać, kiedy wszyscy ledwo stoją, a on i to nie. A krzyczy: do burdelu! do burdelu! No to co było robić, wzięli go pod ramiona i niosą, mówią że do agencji a ponieśli do domu. Pukają grzecznie, żona otwiera , zła jak czort. Puszczają solenizanta, a ten łaps! żonę za szyję, uwiesił sie, obmacuje i nagle mówi zdumiony: Maryśka, to i ty tu jesteś? Cholera, po co ci to, do domu wracaj...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 252
W Polsce powinny byc surowsze kary jak słysze ze polskie prawo jest bardzo dobre tylko chyba ma małe niedociagniecia to mi nogi opadaja po jak chol*** pisac te jakies artykuły paragrafy i czekac 5 lat na rozprawe po pierwsze wybudowac wiecej sadów po drugie wybudowac wiecej wiezień , po trzecie ci wiezniowie musza przymusowo pracowac za free, za zabójstwo kara smierci, na zywo nazekamy na ten islam i bil ladena niech go dadza tutaj i pare tysiaków tych terorystów wtedy te ciecie niech kozacza Za wygodnie w polsce przestepcom Niech raz w roku zrobia safari na takich cieci Niech se policja na nich trenuje. A takie motywy ze ciebie leja a dwa metry dalej radiowóz to od razu do komendanta i tyle nastepnym razem zareaguja gwarantuje APROPO ostnio były te eliminacje do policji 9 na 10 osób odpadlo w tym większosc na tescie jak dla daunwów Kto namalował bitwe pod grumwaldem
a)Matejko
b)pikasso
c)Fryderyk Chopin

Mało nmiałem przygód z policja ale przykła kolega se pije piwko w parku podchodzi dwóch FUNKCJONARJUSZY POLICJI no i standardowe spisanie i jeden znich patrzy sie na dowód widzi imiona matki były tam dwa imiona krystyna anna a ten idiota wyjezdza z takim chasłem to pan ma dwie matki O zgrozo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Jodan masz Soga za ta historyjke

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Piotrek zwroc uwage na date ostatniego postu. Ponadto rzeczona przez ciebie bitwa miala miejsce pod Grunwaldem.

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
"grumwaldem"



grubo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 86
heh zam trenuje sztuki walki od dawna.... i ostatnio sie tez przekonalem ze moje stopnie i umiejetnosci moga byc skuteczne ale za razem tez malo skuteczne jesli po wyzej 2 napastnikow jest patrzac po sobie zapraszam do sprobowania le parkour:) koledzy mnie namowili i musze przyznac ze jak mialbym sam walczyc z trzema to wykorzystal bym parkoura:) pozdrawiam
"cwicz ile sie da i co sie da kazda umiejetnosc moze ci uratowac zycie"

stelthtime

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbite kolano

Następny temat

Dlaczego trenujecie?

WHEY premium