SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitroblon II brak pompy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4087
Mam taki problem co bym nie brał to nie czuję żadnego działania - żadnej pompy, skurczów mięśni ani nic takiego. W maju robiłem cykl na "Creapure + ALA + B1". Już wtedy wydawało mi się, że coś nie gra, że powinienem cokolwiek czuć. Znajomi mówili że ich aż nosi po mono. Ale wiadomo kumple potrafią wszystko wyolbrzymiać. Siedziałem wtedy sporo na forum i były takie tematy i odpisywaliście że to tylko kreatyna a nie metanabol i żeby nie wiadomo czego się nie spodziewać. Efekty pod względem masy były chociaż nie jakieś super ale mam wrażenie, że były by takie same jak bym tylko stosował dietę i trening bez tej kreatyny.
Dlatego też następny cykl postanowiłem zrobić na nitrobolonie II opinie o nim są różne. Większość osób mówi, że ogromna pompa szybkie przyrosty i ogromne spadki po zakończeniu cyklu.
Ja niestety tak jak wcześniej, żadnej pompy nie czuje. W ogóle nic nie czuje. Równie dobrze mógł bym pić samą wodę. Widziałem kiedyś jak ktoś się pytał bo miał podobny problem i pisaliście, że może przeterminowany. Mój ma datę do 1212 roku jak go kupiłem był zapieczętowany, nie zbrylony ani nic w tym stylu. Piszecie też, że ktoś ma pewnie zły trening albo dietę. Ale nie powinno mieć to raczej wpływu na pompę. Pomimo to mam dobrą dietę i trening też. Proszę was o jakąś poradę co zrobić bo nie chce zmarnować tego 120zł. A zapomniał bym stosuje go dokładnie tak jak jest napisane na opakowaniu 20g przed treningiem 10 po. Jak to do czegoś się przyda to mam 20 lat i ważę 75kg. A no i wody też pije koło 4 litrów dziennie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699679
mocno przeterminowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4087
fakt rąbnąłem się 2012 oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699679
szukałbym winy w diecie/treningu - innej opcji niema
choć dla mnie nitro to żadna rewelacja -tylko zgagę miałem po nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Co ma dieta do pompy po nitro.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699679
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym dodal wiecej wegli w posilku przed treningiem co powinno zwiekszyc pompe no i moze zwiekszyl porcje. pozdrAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Czyli? Coś konkretniej? Czy tak jak Pbc mówi?

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4087
Węgli przed treningiem mam sporo ale potrzebny jest odstęp. 30min po posiłku można nitro i 30 minut przed treningiem. Więc wychodzi godzinny odstęp. Może to powinienem zmienić. Jutro jeszcze spróbuje podwójną porcję ale nie wiem czy to coś da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
stawiam że to trening...

po dobrym treningu zawsze czuje świetną "pompę" mięśni niekiedy mam uczucie że rozerwie mi skórę, nawet nie stosując suplementów i nie trzymając diety.

A kiedy trening jest słabszy niedbały to nawet będąc na cyklu kreatynowym i przy dobrym szamaniu pompa treningowa jest znikoma.

Skup się na treningu, dokładnie wykonuj ćwiczenia przyłóż się do techniki daj z siebie 110% i zobaczysz jak spuchniesz.

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4087
To chyba źle się wyraziłem mi chodzi o takie pobudzenie do treningu. Takie uczucie że ma się masę siły i bierze się dużo, że energia rozpiera. Takie napięcie mięśni to też mam zawsze, chociaż nie czuje go jakoś bardziej po nitro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki gainer do 70 zl ??

Następny temat

Pobudzenie na cyklu

WHEY premium