SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niesymetryczne ramiona

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4644
Witam, mam wielkie problem. Moja lewa ręka i prawa , one są jakby z innych ludzi ;D Prawa jest wieksza od lewej o jakies 3cm , róznica wygląda na większą. Na prawej jest fajna ( tak myśle ) kulka i w ogóle, a na lewej, ehh łapka jak u dziecka z gimnazjum ;p i to takiego małego. Wiem , że z reguły praworęczni mają wieksze prawe rece:p Ale nie do tego stopnia. ćwicze jakies 5 miesiecy.
Staram się cwiczyć obie ręce jednakowo.
Ostatnio robie
Modlitewnik sztanga lamana, modlitewnik hantla młotkowo, uginanie o kolano. Wczesniej robilem sztange w staniu prosta/lamana i hantle i w ogóle kominuje.
Trica robie prostowanie ramion ze sztanga lezac ( to dotykanie czoła) prostowanie hantli oburacz nad glowa, i prostowanie ramion na wyciagu.
na bic i tric robie okolo 9-12 serii , 3/4 na cwiczenie , po 12 powtorzen. tym samym ciezarem.

zaraz wrzuce fotki , jak mi sie pc suite sciagnie i z komórki zgram. PROSZE O POMOC!!

Nie wiem czemu tak jest. to wygląda tak jakby LEWA ręka w ogóle nie rosła.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
A co do fotki to przy mniejszej ręce zdecydowanie bardziej kuleje triceps.

Może to kwestia nierównego prowadzenia sztangi przy wyciskaniu?

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4644
https://bundles.sfd.pl/" data-lightbox="zdjecie" data-title="https://bundles.sfd.pl/">https://bundles.sfd.pl/" alt=""/>



nr 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4644
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4644
sorry, pierwszy raz wstawiam zdjecia. ;/ moglby to ktos poprawic? ;/

Zmieniony przez - Tomsonpl w dniu 2007-11-27 20:38:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1001 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32410
http://img140.imageshack.us/img140/3179/27112007008yc2.th.jpg

wow...niezła niesymetrycznosc, szczeze wyglada to tak jakbys tylko jedna cwiczył

nie wiem co jest tego przyczyna moze technika wykonania ruchów, skracanie albo cos takiego...nie spodkałam sie wczesniej z tak duza roznica.

"Jest światło i ciemna droga
Jest noc i blaknąca nadzieja
Był sen, który raz był mój"

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzych666 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28612
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 621 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8580
lo matko... na twoim miejscu wzial bym hantel i jechal tylko na ta mniejsza lape dopoki dopoty sie nie wyrownaja mniej wiecej bo to dosc smieszne wyglada heh..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4644
:D dzieki... tego wlasnie potrzebowałem... ;d mówicie, że robić zaużmy bica/trica tylko lewa reka, + to co sztanga czyli obiema wtedy? tzn np
bic. 4x 12 sztanga uginanie
4x 12 modlitewnik hantla mlotkowy lewa reka;D
4x 12 o kolano lewa reka? :D

tric.4x 12 pompki na lewej rece ;Ddddd hehehehe
4x 12 sztanga do czola
4x 12 hantla za glowa prostowanie


moze byc cos takiego? ;/ pomozcie prosze;/
albo nawet jak jakis MEGA GENIUSZ moglby mi napisac trening pod to? :D bede dozgonnie wdzieczny, dam SOGI, wysle przelewem , nie wiem :DDD pomocy !! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
lo matko... na twoim miejscu wzial bym hantel i jechal tylko na ta mniejsza lape dopoki dopoty sie nie wyrownaja mniej wiecej bo to dosc smieszne wyglada heh..

Wyście chyba ło*****li.

Ćwiczenia wykonuj sztangielkami (wiadomo- każda łapa osobno i na każdej się skupisz). Ciężar dostosuj do ręki słabszej i się wyrówna (siła i masa).

Nie ma mowy o katowaniu mniejszej ręki bo dopiero Ci się dysproporcja powiększy.


Rób taki zestaw:

Biceps:
-uginanie naprzemienne ze sztangielkami stojąc 4 serie
-uginanie sztangielkami na modlitewniku 4 serie

Triceps:
-francuskie wyc. leżąc sztangielką (każda łapa osobno) 4 serie
-prostowanie ręki w tył w opadzie 4 serie

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4644
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
http://img140.imageshack.us/img140/3179/27112007008yc2.jpg


Czawaj ma rację, a ciężar sztangielek dostosuj do słabszej (mniejszej) ręki i od niej zaczynaj serie.


Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2007-12-02 21:11:17

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na mase do oceny i korekty

Następny temat

Armagedon pomoc

WHEY premium