SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie stracic miesni a zgubic tluszcz.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
CZy polaczenie np. BCAA i jakiegos spalacza Thermo Speed pomoze mi spalic tluszcz ale jednoczesnie nie spowoduje utraty miesni??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Przy każdej radukcji sa spalane mieśnie
Jest to spowodowane działaniem hormonów katabolicznych Kortyzol , Glukagon , Adrenalina które nie tylko spalaja tłuszcz ale rózniez rozpoczynaja proces glukoneogenezy który to zamienia aminokwasy w glukoze
Uzbroj sie w dobra diete , trening , regeneracje , do tego co napisałes dorzuc tauryne , glutamine , białko , witamine c, ew stak kreatynowy , powinno to zmniejszyc spadki do minimum
Ty jestes endo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1309
Mięśnie spadną ale nie przejmuj sie 2 miesiące potem poćwiczysz i mięśnie wrócą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 689 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9896
krzabr a dużo zależy od tego jaką ma się budowę ciała? ja jestem ekto, lepiej mi będzie zrzucić tłuszcz zachowując mięśnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
NA staka trzeba miec fundusze. Duze spadki miesni beda ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
Mam szybko przemiane materii i jestem dosc wysoki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
JEsli chodzi o moja budowe to raczej endo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
no to spadną.
Trening silowy, dobre białko serwatkowe lub bcaa, spalacz.Dieta na poziomie zapotrzebowania aklorycznego ale ze zmniejszonym udzialem węglowodanów na rzecz białka i zdrowych tłuszczów.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Nom węgle musisz obciac u endo one maja szczególny udział w procesie tycie
Ze stakiem chodzi o to by siła jak najmniej poleciała , poprzez cięcie węgli ...
I Aeroby ofkoz !!

Zmieniony przez - Krzabr w dniu 2005-12-10 15:44:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
raczet HIt, i trening siłowy na wiesklzych ciezaracvh by stymulowac mieśnie.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
A gdybym robil wieksza liczbe powtorzen z mniejszym ciezarem??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocenice, sprawdzcie

Następny temat

Efekty po mono, a po innych odmianach

WHEY premium