SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie proporcionalne cialo...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129
Hejka mam pewien problem prosze o pomoc.Trenuje ponad dwa lata rece mam slabe jak na ten okres klatka jest za duza barki ok.Wygladam dosc smiesznie Pytanie brzmi czy moge podzielic trening klatka rzezba a reszta ciala na mase???Prosilbym o przykladowy trening.dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Odp NIE. Nabierasz masy to na cale cialo, jak redukujesz to tak samo.Ciekawy jestem jak moze wygladac za dzua klatka ze stazem 2lata, ciezko mi to sobie wyobrazic jakos.A nogi cwiczysz chociarz?

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129
Uprzedze wypowiedzi...nie jestem zadnym sezonowcem!!!!!Oczywiscie ze trenuje nogi,mysle ze problem mojej budowy to kwestia genetyki.Ale nie po to siedze w silowni godzinami zeby w koszulce wygladac jak kobieta Dopiero w bluzie jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3127
skoncentruj sie bardziej na przedramionach a mniej na klacie przecież o to ci chodzi. Być może zbyt się nimi przejmujesz licząc milimetry a tak na prawdę je przemęczasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1034
Po prostu zmniejsz ilość treningów na jedną partię mięśni, a zwiększ na inną...i problem z głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8431
To nie tak, że jak nie idzie to zwiększamy ilość treningów na daną partię bo takto 1/2 ludzi by machała tylko klatkę i bica znając życie. Machasz całe ciało tak jak są pewne "normy" albo ustawiasz z priorytetem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
piszesz o dysproporcjach a nie wypełniłes profilu- przynajmniej w to co tu istotne, czyli wymiary.

wklej tutaj twoj trening bo trzeba sprawdzic czy nie popełniasz jakichs blędów.
genetyka owszem napewno nas ogranicza ale myslę, że nie dzieje sie to zbyt szybko
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3127
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
testloginu
co tu maja przedramiona do rzeczy?
testloginu
co tu ma powitanie do rzeczy?
niech sie wita i pisze jak chce oby nie bylo slow typu "sztangom"

do autora, daj fotke jak to wyglada, napisz wymiary swoje, plan etc z takimi danymi bedzie o wiele latwiej co kolwiek doradzic.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129
Witam (hejka...)Co do kryminalu to nie mam z tym nic wspolnego.Jestem ojcem dwoch corek i szczesliwym mezemTrenuje bo to kocham ,moja rodzina sie juz do tego przyzwyczaila ze 4 razy w tyg wracam pozniej po pracy.To bylo na tyle mam nadzieje wyjasnilem wszystkim zainteresowanym moja przeszlosc i dlaczego interesuje mnie ten sport.Co do fotki to... nie naleze do tych co nie lubia sie afiszowac Poniedzialek dzien pierwszy klatka lawka plasko sztanga 12-10-8-6 lawka ukosnie sztanga-12-10-8-6 lawka plasko rozpietki sztangielki-4*12 Barki Wyciskanie sztangi przed glowa 12-10-8-6 wznosy ramion bokiem 3*10 wznosy ramion przodem 3*10 wznosy sztangi wzdluz ciala 3*10 Brzuch Wtorek przerwa Sroda dzien drugi plecy Wyciag siedzac 12-10-8-6 wyciag od gory 12-10-8-6 Podciaganie 3*12 sztosy 3*10 Brzuch Czwartek dzien 3 Nogi sklony sztanga 3*10 i kolejno 3 rozne maszyny 4*10 przedramiona uginanie sztangi 4*10 uginanie hantli 3*10 Piatek wolne Sobota dzien 4 Biceps wyciag 12-10-8-6 modlitewnik 3*10 siedzac uchwyt mlotkowy 3*10 Triceps lawka francuskie 12-10-8-6 pompki na poreczach 3*12 wyciag uginanie ramion 3*12 Brzuch Niedziela wolne Sorki ze tak lopatologicznieCo do wymiarow to nie mam pojecia,musze kupic miare
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
jesli chodzi o plan to rozpisz go czytelnie... ciezko jest to przeczytac i wylapac bledy.
napisz:
pon.
wyc plasko
skos itd bedzie mozna latwiej to rozszyfrowac.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na sile znaleziony w jakiejs tam gazecie co myslicie??

Następny temat

Trening siłowy i nie tylko

WHEY premium