SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie por**hasz sobie bracie kiedy g*wnem śmierdzą gacie to jest spam PODKARPACIE

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123488

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
przed cyklem - 2 tygodnie temu. łapa 41. klatka.nie wiem,ale mam chu jową, nadrabiam motylami,bo są ok. w udzie mam z 66 o ile pamiętam, łydka 40,5. przedramie 34. kark za gruby od tłuszczu. pas z 85 ;/,w sumie nie grunt zeby nie byl wypukly, imo kaloryfer=gay ;) waga przed cyklem to 80kg przy 176.
siła fatalna. na klatkę w 7 serii 100kg x 8
na barki z klatki siedząc 75kg 4 seria.
martwy 150kg x 6 w 4 serii
przysiadów nie robię max ciężar bo lepiej się czuje przy powtorzeniach oscylujących koło 20, ale jak się chciałem dojechać to w 6 serii 110kg 8 razy przysiadalem dość głęboko.i co ważniejsze wstawałem czasem ;)
generalnie powinienem jeść odżywki jeszcze, bo zaczynam 3 rok ćwiczeń,chociaż zawsze było w chu j przerw, a do tego zjadłem mono, jablczan, cp i masacre.
ten propek to pierwszy cykl na koksie,bo jakoś ochota do treningów była mała, to pomyślałem że zapodam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
siemano :Dja jutro idem cos zakupic tylko nie wiem co

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
poczekaj lepiej na promocje swiateczne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
a w zodzywkowych sklepach na miescie sa jakies promocje??

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
ja cos mysle zeby w przyszlym roku zapodac cos powazniejszego albo kolo maja , ale wyjdzie wszystko w praniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
wg mnie to tragedii nie ma jest przyzwoicie chociaż to takie myślenie hui wie jak się całość prezentuje...

Wszystko jest dla ludzi i jeśli coś się robi z głową to czemu tego nie robić

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
jamek wątpię żeby w takich odżywkowych sklepach " na mieście " były jakieś ciekawe promocje, poczekaj na sfd albo szukaj po allegro najlepsze rozwiązanie

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
richard a co zakupic moze ty cos poradzisz
cm3,omg3,cp duza pucha, ala+b1,krealkalyn

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 543 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5869
napewno omega3 sobie podaruj chyba ze masz problemy z sercem

arkona-silownia.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
ok to jedno odpada zostalo jeszcze trzy ktora nastepna odpadnie??

:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poszukiwany trener!

Następny temat

Global Gym MIELEC

WHEY premium