SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie por**hasz sobie bracie kiedy g*wnem śmierdzą gacie to jest spam PODKARPACIE

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121769

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
umnie z waga to ja ******ye trudno jest 1kg chociaz tluszczu zlapac

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
richard nie sfd tylko N E T

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
ja teraz 82 waze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18699
no u mnie kiepsko bo ja ciwczylem 2 miesiace na tamtych wakacjach i 2 m-ce na tych Nie mam czasu w roku szkolnym.

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18699
noo u mnie tez straaasznie zlapac cos kg
_richard_ szacunek

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
JAKBYM TAK Z 70KG wazyl to juz bym byl zadowolony

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18699
o ile pamietam to na lawce poziomej 90 kg x 1 a martwy chyba 130 kg a u Ciebie yamek ?

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
jak to nie masz czasu w roku szkonajlepsza pora na cwiczenie, gorzej zawsze w wakacje, jestes w szkole sredniej to mozesz spokojnie sobie chodzic na silke
jak pojdziesz na studia to dopiero wtedy zaczniesz kombinowac gdzie by tu silke wcisnac, a jak dojezdrzasz do uczelni 40 minut tak jak ja to jeszcze bardziej jest prze***ane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18699
tez bym sie cieszyl tylko ze ja juz bym grubo wygladal bo mam niski wzrost

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18699
Ja na wakacjach najbardziej sie skupialem na treningach teraz we wrzesniu cos probowalem ale kiepsko bylo...

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poszukiwany trener!

Następny temat

Global Gym MIELEC

Wiecej