SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie por**hasz sobie bracie kiedy g*wnem śmierdzą gacie to jest spam PODKARPACIE

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123393

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
No a najwieszy cyrk jest że oni wpadają z hasłami "złodzieje" i tym podobne. A kto tutaj ****a jest złodziejem ? Fajne cyrki roz***ali jakiemuś celinikowi auto Policja i straż graniczna w pełnej mobilizacji. W końcu się coś dzieje na podkarpaciu.

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 543 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5869
Ja tam sobola lubiłem ale nie przecze ze mądroscia nie grzeszy.Grałem w siatke grałem najpierw za gówniarza u sobola a potem u frączka

arkona-silownia.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
edi pomoz mi znalezc na necie jak wyglada system par złożonych
jutro bat bedzie to sprawdzal i jak ktos nie bedzie wiedzial jak sie ustawi to prze***ane
koles jest zbyt nerwowy i mu bije na banie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
oni na tej granicy to sobie moga strajkowac i caly rok a i tak im to nic nie da,
UE nie bedzie zmieniac prawa i ustaw tylko dla garstki ludzi mieszkajacych w rejonach przygranicznych z ukraina,
a po drugie jakby nie patrzec polska w *** kasy na tym stracila
szacuje sie ze rocznie ok 0,5 miliarda zlotych, a jest to obliczone na podstawie przemytow wychwyconych przez celnikow, a pomyslcie to ile celnicy nie wylapali przemytow?
takze zancie moje zdanie na ten temat
ale z drugiej strony, tez racja co mieli ci ludzie robic zeby przezyc? niestety takie sa minusy wschodniej strony polski, tereny rozkradzione przez ruskich, bez miejsc pracy i praktycznie bez jakis osrodkow przemyslowych zatrudniajacych w *** ludzi (oprocz mielca)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 543 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5869
Zawsze te szacowania ceny czegokolwiek klilkukrotnie zawyżają jesli tylko im to pasuje ale mniejsza o to.Poza tym sie zgadzam.

Co do tego tematu to nie bardzo wiem gdzie to szukac musisz pogrzebac
Tu jest dobra strona ale nie wiem czy to akurat tam jest:
siatka.org

arkona-silownia.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
ide do sklepu i na faje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
Ta granica i te mrówy itp to temat rzeka, w sumie obojętne mi to jest bo nikt z rodziny tak się nie utrzymuje a to czy będą zwozić te fajki i vodke mi lata. Ale szkoda że tutaj u nas na podkarpaciu jest taki syf i nie zapodiwada się by mogło być lepiej w najbliższych latach.



Mam fajną książkę w pdfie o dopingu w kolarstwie Willy Voet - Przerwany łańcuch
przeczytałem ją i chyba przeczytam jeszcze raz tak mi się spodobała

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 543 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5869
Póki nie musisz sie meczyc gdzie indziej nie doceniasz Podkarpacia uwierz mi

arkona-silownia.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
Zapewne masz rację bo wiesz coś o tym, ale jak patrzę po rodzinie, znajomych, sąsiadach to jednak nikomu nie jest lekko... A roboty i miejsc pracy przynajmniej w moim terenie tyle że można policzyć na palcach ręki. I myślę co ze mną i co ja mam niby tutaj robić ?

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 543 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5869
Może Ci sie jakos ułozy ja niby wiem co bede robił ale i tak wcale mi sie zyc nie chce takze tak samo musimy czekac na niewiadomo co.

Ide spac bo juz mi sie strasznie yebie z tego braku nikotyny lepiej zeby sie jutro nikt do mnie nie zbliżał.

Narka koksy

arkona-silownia.pl

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poszukiwany trener!

Następny temat

Global Gym MIELEC

WHEY premium