SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie cwiczysz nog? Przeczytaj to zaczniesz

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 89127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4188
ja tam jezdze juz dobre kilka lat rowerkiem pol zawodowo i gram w siatke 3 x w tyg takze mam problem w druga strone jak zlapac ciałka troszke wyzej

hrrrrrr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 607 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7670
mam mały,a raczej duży problem..

Biorąc pod uwagę wszystkie grupy mięśniowe.. nogi mam dobrze rozwinięte,wręcz lepiej,niż resztę. Byłem na cyklu kreatynowym i mam pewną przypadłość polegającą na odkładaniu się tłuszczu nie na brzuchu lecz na udach i tyłku.. Ćwiczę cały czas nogi.. przysiady.. martwe ciągi.. ale co zrobić,żeby zeszła mi tkanka tłuszczowa z owych części ciała? Więcej aerobów.. ? Może jakieś konkretne ćwiczenia? tkanka tłuszczowa jest głównie nagromadzona na pośladkach i od strony wew. ud..

.....Audi,Vide,Sile....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1604 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19686
cwicze w dresie na silowni (nie wiem jaki to material ale strasznie nie przepuszcza powietrza) mimo ze jestem na masie a same nogi robie sporadycznie to zaczynaja mi sie zarysowywac

Zmieniony przez - kuba1989 w dniu 2005-12-15 21:12:52

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2590
tak sobie czytam ten temat i postanowilem wziac sie za moje nogi! troche je cwiczylem ale sie zniechecilem jak mi sie sztanga na silce do tylu z***ala, troche mnie wygielo do tylu jak podnosilem ciezar na barki i spadla sztanga na laweczke, troche sie przy tym wygiela, na szczescie nikt nie cwiczyl klaty! za tydzien wznawiam trening wraz z nogami!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
to bierz mniejsze cięzary, technika najważniejsza.Mozesz wstępnie zmęczyc nogi poprzez np prostowanie nóg siedząc.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2958
Nie ma bata zaczynam ostro z nogami :D
Wy umiecie jednak zmobilizowac pozdro dla wszystkich

I Love This Forum

Puki walczysz nieprzegrywasz niepowodzenia wez z pamięci wymarz ! No Pain = No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
ja od początku robię nogi i nie wyobrażam sobie żeby było inaczej. zawsze dziwili mnie goście, którzy mówią, że ćwiczenie nóg jest bez sensu.
przysiady rulez!

jakby mi jeszcze łydki urosły.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
a ja ćwicze bo gram w kosza i wysoko skacze )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1223
Ja z takim pytankiem , jak ćwiczenia na nogi wpływają na wzrost bo z wielu źródeł się słyszy że ćwiczenia na dół zatrzynuja wzrost a z innych że wręcz przeciwnie .Ja jestem dopiero początkujacym i dość młodym(17) zawodnikiem , ćwiczę troszke na góre i chciałbym zacząć na nogi, lecz problem tkwi w tym że jestem bardzo niski(166cm) i chciałbym jeszce z 4 cm podrosnąć. Co o tym powiecie ? Czy cwiczenia na nogi nie spowodują zaburzeń wzrostu? Wiem że rośnie się do 21 roku zycia ale . . . no niewiem wypowiedzcie się . . .

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Czy cwiczenia na nogi nie spowodują zaburzeń wzrostu?

Nie spowodują.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwny trening od instruktora-prosze specow o opinie

Następny temat

Przerwa.

WHEY premium