trochu dziwny temat, przecież tu jest wszystko w kupe zebrane co jest poroździelane po różnych postach w dziale PN

Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
wiem ale mozna tu dawac takie info jezeli komus nie chce sie przegladac innych topicow, mozna powiedziec ze tu bedzie wszystko w jednym

...
aha, noto tu to wkleje.

Euro 2012: Polska i Ukraina poznały rywali

Pięć kandydatur zostało zgłoszonych do organizacji finałów piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku - poinformowała Europejska Unia Piłkarska. Wśród nich jest wspólna kandydatura Polski i Ukrainy.

Termin zgłaszania aplikacji niezbędnych do uczestnictwa w pierwszym etapie konkursu o organizację Euro 2012 minął w czwartek o godzinie 23.59. Do tego czasu swoje wnioski złożyło pięciu kandydatów. Oprócz wspólnej kandydatury Polski i Ukrainy turniej wspólnie chcą organizować Chorwacja i Węgry oraz samodzielnie Grecja, Włochy i Turcja.

Aplikacji w wymaganym terminie nie przesłały Rosja, Rumunia i Azerbejdżan.

Pierwszy etap selekcji trwać będzie do 7 listopada 2005 r. Tego dnia Komitet Wykonawczy UEFA dokona wyboru trzech kandydatur, które będą rywalizować ze sobą w drugiej fazie konkursu. Gospodarz mistrzostw zostanie wybrany w grudniu 2006 roku.

...
Gol Figo dał zwycięstwo Realowi

Bramka Luisa Figo dała zwycięstwo Realowi Madryt w towarzyskim meczu z Hyundai Pekin w stolicy Chin. Wicemistrzowie Hiszpanii wygrali 3:2, choć rywale dwa razy obejmowali prowadzenie.

W meczu nie wystąpił kontuzjowany David Beckham.

Po meczu trener Vanderlei Luxemburgo usprawiedliwiał nienajlepszy występ swojego zespołu mokrą i grząską murawą boiska.

- Trudno się gra na takim boisku - powiedział Brazylijczyk - Nie mogliśmy pokazać naszej prawdziwej wartości. Gdyby nie padało tak mocno wynik mógłby być całkiem inny.

Real dwa razy przegrywał. Najpierw w 32. min piłkę do siatki hiszpańskiego klubu posłał głową Lu Jiang (wyrównał Raulu), a potem - w 73. min serbski napastnik Guo'an Branko Jelić po indywidualnej akcji (na 2:2 strzelił Guti). Wynik meczu ustalił wprowadzony w drugiej połowie Figo, wykorzystując rzut karny.

Mimo wielkiej histerii, która towarzyszy piłkarzom na każdym kroku w Chinach, 70-tysięczny stadion w Pekinie nie wypełnił się nawet w połowie.

Następne dwa mecze swojego światowego tournee Real rozegra w Japonii.

Hyundai Pekin - Real Madryt 2:3 (1:1)
Bramki: Lu Jiang (32.), Jelic (73.) - Raul (37.), Guti (79.), Figo (82., karny)

...
autor go olał, bo autor głownie siedzi w aktualnosciach sportowych, a w tym dziale nigdy nie byl
mozna skasowac, bo czemu by nie?

...
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Sebastian Mila strzelił gola dla Austrii Wiedeń w wygranym wyjazdowym meczu ligi austriackiej z Mattersburgiem 2:1. Reprezentant Polski zdobył prowadzenie dla gości w piątej minucie.

W meczu zagrali też dwaj inni polscy piłkarze - Krzysztof Ratajczyk w barwach Mattersburga oraz Arkadiusz Radomski w ekipie Austrii.

Po trzech kolejkach ligowych Austria prowadzi w tabeli z kompletem dziewięciu punktów.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)