!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
no to o czym jest ten post??

...
o newsach, ale chyba nie sadze zeby tu rozmawiac kto przegrywa do przerwy sa od tego tematy np o lidze angielkiej lub niemieckiej

...
ok niech Ci będzie
nie będę się kłócił

...
Szkocja: Problemy Boruca

Celtic Glasgow Artura Boruca i Macieja Żurawskiego zremisował na własnym stadionie z liderem szkockiej ekstraklasy piłkarskiej - Heart of Midlothian, 1:1.

Bramkarz reprezentacji Polski - Boruc, grał przez 90 minut, natomiast Żurawski nie wystąpił z powodu kontuzji. Gol dla Hearts obciąża nieco konto reprezentanta Polski. W 16. minucie Boruc nie zrozumiał się ze swoim kolegą, obrońcą Paulem Telferem i minął się z piłką. Dopadł do niej Rudi Skacel i wyrównał stan pojedynku. Trzy minuty wcześniej gola dla Celtiku zdobył ładnym strzałem Craig Beattie.

W tabeli Celtic jest drugi i do Hearts traci trzy punkty.

Całe spotkanie rozegrał również bramkarza Hibernianu Zbigniew Małkowski. Jego drużyna wygrała przed swoją publicznością z Klimarnockiem 4:2. Dzięki temu zwycięstwu Hibernian awansował na czwarte miejsce w tabeli.

W barwach Dunfermline do 67. minuty grał Bartosz Tarachulski. Drużyna polskiego napastnika przegrała na własnym stadionie z Falkirk 0:1.