SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nandrolone-Decanoate 2ml 100mg/ml (Norma) rozebrałem na czynniki pierwsze (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

Ilość wyświetleń tematu: 97035

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
mysle, ze balkan zdecydowanie pewniejszy

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Tą serię co wrzuciłem teraz kolega wbijał na próbę po 1amp/week solo przez 3tyg i libido diametralnie się mu obniżyło (dalej wszedł na 2amp/week i cykl będzie leciał 12tyg) z test oczywiście + 4-6tydz dodał propa żeby je podnieść. Innej opcji nie ma sprawdzenie deki - można też zrobić badanie testo z tym, że po co jak się czuje, że nie jest to testosteron. To pierwsza sprawa - druga jak już pisałem źródło, pewne źródło.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 204 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2718



http://img80.imageshack.us/i/dsc00309vq.jpg/
krzykacz a co sądzisz o tej?
u mnie też naklejka schodzi łatwo i nie pozostawia śladu na butli.
Poza tym ta seria nadrukowana na tym żółtawym czymś (chodzi mi o tą np. 09511461733) schodzi pod palcem jakby tusz był świeży). Mam mieszane uczucia co do tej deki tym bardziej że wbiłem już 600mg (200mg eweek) Hmm.. zobaczmy jak bedzie dalej, moze się jeszcze nie rozhulała ta deczka.

Zmieniony przez - xMariusz19 w dniu 2010-10-15 17:21:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Tusz schodzi ze wszystkiego na czym jest nadrukowany - dd, cyto, test, hcg i na czym tam jeszcze go biją.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 204 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2718
czyli legit?
ok, to teraz czekamy na efekty
Dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Dorzucam świeże info n/t podróbki:

https://www.sfd.pl/Deca_norma_oryginał_czy_nie_-t658891.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 264
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4234
zaczynam 5 tydz na tej nowej dece i mam watpliowsci co do jej zawartosci. Rok temu jak bilem greka 200 mg e7d tak w 3 tyg wystapila atrofia, teraz bije 300 e7d tej szarej i jaja dalej strusie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4400
A ja drodzy koledzy ciesze sie mam idealny orginał.

Zawsze bedziesz chciał wiecej...
Zawsze Ci bedzie mało...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1255
zarazka i jak Ci tam poszło na tej szarej gumce ? ;) Też mam tą z szarą gumką, wydaje się być wszystko ok. Zwróciłem uwagę na kilka dodatkowo ważnych szczegółów ale tym podzielę się dopiero za kilka tygodni kiedy będę pewien że legit to legit ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CO O TYM SONDZICIE

Następny temat

APX - primobolan tablets & turinabol tablets

WHEY premium