SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nandrolone-Decanoate 2ml 100mg/ml (Norma) rozebrałem na czynniki pierwsze (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

Ilość wyświetleń tematu: 96901

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 640 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4046
smieszna mnie osoby co stawiaja tematy normy typu LEGIT / FAKE przeciez nie ma org normy aptecznej. Jest tylko under i to w dodatku deci tam nie ma... ten legit norma to tesc a fakt to 0 dzialania....

Look at my description on gg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Śmiej się dalej

http://www.normahellas.gr/uk/products_det.asp?PrID=1 

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 640 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4046
normalny jestes czy dzisiaj nie sikałes? na chooj dajesz linki o produkcie normy ze niby org i ze to istnieje w apteke:D
rownie dobrze moge znalezc o produkcie jelfy prolo oma i meta na icg stronie ale jak dowiesz wiesz nie ma tego org na pl rynku tylko UNDER ale do tego juz sie po latach podobno przyznaliscie juz dluzej nie ukrywacie tego

Look at my description on gg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Bez osobistych wycieczek synku.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2073
esefd
Fakt faktem z org. deca normy ciężko w tych czasach co nie zmienia sytuacji,że owa istnieje! Tak samo jak UNIGEN niby legal w innym kraju a unas under itp.
Tak czy siak jak dobrze trafisz musi działać!
A że ktoś pyta legit/fake to chodzi tylko o działanie :)
Mała ciekawostka dla Ciebie,sam posiadam owa dece prosto z greckiej apteki.teraz tam jest rewolta i można wszystko kupić hurtem.Znajomek mieszka tam parę ładnych lat i zajeżdża czasami do rodziny:)
Następna będzie bomba min.z owej decki relacje z odczuć zdam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 640 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4046
W PL nikt nie kupic aptecznych srodkow tak bylo jest i bedzie i to sie nie zmieni... jak handlarz chce dece na hurt ilosc nie zalatwia mu apteczna takiej ilosci a oni moga grecka w pl zalatwiac w kartony. W kartonie 300szt. Kto tylko zalatwi ? za duze ilosci.. Kiedys była afera ze hormon wzrostu mafia przejeła wtedy byly duze ilosci aptecznego produktu ale nie ciagle w sprzedazy. Kazdy dil ma to samo. Real deca w pl to deca w ktorym plywa tesc a osoba ktora mowi innaczej i denerwuje sie jak to slyszy to wiadomo ze handluje i nie na reke jej takie opinie ktore wychodza na swiatlo dzienne obroty strasznie spadaja.. Klient jest zamieszany i nie zamawia u dila

Look at my description on gg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2073
Zgadzam się z Tobą,że u nas z tym ciężko,a każdy dil kombinuje jak może.
Weź pod uwagę,że teraz w GR jest masakra wszystko leży ma półkach bo nikt nic nie kupuje!Bida tam jest.
Nie pisałem,że lecisz do apt i kupujesz hurtem karton.Koleś kupywał na sztuki dla mnie.Aptekarz sam zadeklarował,że jak będzie trzeba większą ilość to nie ma problemu.
I tak jak piszesz dil będzie się zarzekał i bronił swojego,choćby kujawskiego...bo to duże siano jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 640 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4046
z tego co wiem nie ma deci w grecji a w pl dil zalatwi kazda ilosc (wszyscy ta same zrodlo maja) czyli under czyli ten real to tesc dzialajacy ale nie deca w srodku pływa

Look at my description on gg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Nie przekładają swojego nieudacznictwa w życiu kolego na antyspoleczne zachowanie na forum.nie szukaj we wszystkim podstepu jak ciebie robią w ch.... Zamiast tego skup się na diecie. Obserwuje twoje wypowiedzi już długo i każde są forma zaczepki.
Odpocznij od forum. Wyjdz Na dwór. Pooddychaj świeżym powietrzem. Nie bać złośliwy dla innych. To nie popłaca w życiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 277
Nie przepadam za tego typu heretykami, skoro sam osobiście w Grecji kupowałem dece. Jak MYTHMAN - nie przekładaj swojej nieudolności na forum.

moje drugie konto, na poprzednie miałem włam.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CO O TYM SONDZICIE

Następny temat

APX - primobolan tablets & turinabol tablets

WHEY premium