SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nandrolone-Decanoate 2ml 100mg/ml (Norma) rozebrałem na czynniki pierwsze (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

Ilość wyświetleń tematu: 96904

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
A co to ma wspólnego z tym tematem

Nie mam zdania obecnie z boldami 50ml... Zdarzało się, że któryś kolega brał i działał, innym razem już nie... Podobnie się sprawa ma z Fort Dodge - 3x3ml 3 razy w tygodniu kolege porobiło ładnie, inny niewiele poczuł. Różnie. Chyba lepiej przebierać w 10-15ml labach.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema

mam ta sama deke co M-drol, powiem ze wszystko zgadza sie jak w orginale nawet ilosc soku, ja walilem razem z enanem, smak deki np jakbym zjadl oplatek, lub kartke papieru, po 4 strzalach przytylem 5kg, i to nie w brzuchu tylko rozlozone w cale cialo, bardzie klata zauwazalna oraz 3cm w bicku. wedlug mnie efekt lepszy bicia w posladek niz bicka.

Z tego co widze mniej wiecej mamy z podobnych zrodel, powiem ze pierwszy strzal byl bardzo odczuwalny, spladek libido, od razu po stzrale duzo ciezej mialem postawic wacka, to moje odczucia osobiste, powiem ze ta deka dziala jak nalezy, mozliwe ze podrobka ale lepszej klasy lub orginal, dziwi mnie przekreslony kod kreskowy, mozliwe ze to produkcyjne odpady lub po zakupie sprzedawca apteki przekresla zeby nie kobinowac z nimi, bo watpie zeby ludzie produkujacy podrobki przekreslali. Zastanawia mnie fakt daty na amulce, czy nie powinnien byc wybity tak jak na omce, bo w tej mozna go na lajcie zedrzec paznokciem.

Dla wszystkich posiadajacych ta deke, bij smialo i powtorze slawa innych dieta + rozpiska jest konieczna.Bez treningu tragedo

Nie wiem po co kupuja holendra, jak juz nie produkuja od dawna, dostepna jest tylko w amulkach 1ml pakowane pudelko tylko na jeden strzal, w aptece koszt 1ml 45-50zł, wiec po co skupowac pewne walki gdzie data jest aktualna.

Teraz szukam deci od APX ma duzo wiecej sterzenia.

A deca z zoltym sokiem to adekwatny walek, dokladnie jak na poczatku postu.

Zycze wszystkim powodzenia i sukcesow w kulturystyce, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 170
postaram się jutro wrzucić jakieś zdjęcia. ja za badanie poziomu testa płaciłem 22zł(pobranie5zł+badanie17zł).a i moim zdaniem chcąc mieć pewność że to nie wałek można jakiś czas polecieć solo i zrobić badanie,ja już od początku czułem że to nie deka. libido zamiast spadać rosło chodź nie bije dużo. bardzo mnie interesuje jakie mam stężenie ale pewnie nie uda mi się już tego dowiedzieć

Zmieniony przez - ramzess9 w dniu 2011-06-08 15:44:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 170
nie chcę już zakładać nowego tematu więc zapytam tu. chodzi mi o odblok :/ krzykacz może mógłbyś coś doradzić. clomid+nola+hcg to chyba dobre rozwiązanie tylko teraz ile i od kiedy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja zrezygnowalem z tej deki wale jeszcze to co mam i wchodze na gen far zobaczymy tylko pytanie i znow do krzykacza deke niby deke bede bral 6 tyg laczniwe do tego oma i pytanie wziasc na odblok hcg czy od razu leciec boldka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzyacz znow pytanie do ciebei do boldka a bede jechl go 15 tyg kupilem propa ile moge z nim jechac da rade 15 tyg czy nie bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Szara gumka i brak kreski na kapslu... kolor mnie tez zastanawia.
Krzykacz co o tym myslisz???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na zdjeciu tego nie widac ale gumka jest szara
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CO O TYM SONDZICIE

Następny temat

APX - primobolan tablets & turinabol tablets

WHEY premium