SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nandrolone-Decanoate 2ml 100mg/ml (Norma) rozebrałem na czynniki pierwsze (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

Ilość wyświetleń tematu: 96890

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
zasłużony sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 367 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4016
zaje.bista robota!

READY TO RUMBLE!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 489
dlatego na podrobce mozna zauwazyc roznice w czcionce..co niektorych dziwi..dlaczego dile ni dobiora czcionki a tym samym unikna rozpoznania..i w tym sek tkwi..firma ma oryginalne maszyny do produkcji..z niepowtarzalnymi czcionkami..a fakerzy niestety czcionki moga jedynie dobierac z takich zrodel jak internet...ze standardowych zbiorow czcionek ktore nie uwzgledniaja firmowych patentow.tak pzrynajmniej mi sie wydaje..z tego co zauwazylem duzo fake produktow rozpoznaje sie wlasnie po czcionce druku jaki i sposobie wydruku(drogi sprzet)nie sadze ze fakerow stac na drogi oryginalny sprzet drukujacy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Widzę Krzykacz, że się nudziło
Ale dobra robotaSoga bym dał, ale nie wchodzi

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
profesjonalnie zrobione. sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
Dobra robota miło się to ogląda sog

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 367 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4016
po tym poście widzę, że znów się wje.bałem... ciekaw jestem jak to jest ze stężeniem w tym podrobionym ścierwie. czy ktoś wie? czy jest tam choć odrobina nandrolonu czy może coś innego?

READY TO RUMBLE!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Trudno powiedzieć bez analizy.
Możemy zakładać jedynie, że albo olej / nandrolon / testosteron w różnych stężeniach.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
nedvied ktoś tu pisał ostatnio że miał wała i orginała i że miał możliwość sprawdzenia ile jest substancji czynnej, w wale wyszło 130mg na 200ml, szukaj po tematach jakoś tak w przedziale 2 tygodni. znalazłem ale wałek wałkowi nie równy
https://www.sfd.pl/Deca_Norma__FEJK-t485011.html 

Zmieniony przez - baranek_ w dniu 2009-12-13 20:59:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
z tego co wiem w wawlku ktory u nas sie spotyka w srodku jest mix prop+cypio

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CO O TYM SONDZICIE

Następny temat

APX - primobolan tablets & turinabol tablets

WHEY premium