SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nandrolone-Decanoate 2ml 100mg/ml (Norma) rozebrałem na czynniki pierwsze (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

Ilość wyświetleń tematu: 96664

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26758
Nie dajmy się zwariować. Zresztą i tak, jak napisał Krzyk, ostatecznie sami jesteśmy królikami doświadczalnymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26758
Acha, Krzykacz Sog dawno zasłużony, gdyż ten temat pozwolił mi się zorientować przed poprzednim cyklem Deka Normy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6221
Nie stać mnie na takie testy.Wole sprzedać i kupić coś innego od innego dilla , a z tym pogadać sobie:D Ale jeszcze w glembi duszy myslalem ze jednak to nie walek haha
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1213
Mam dostęp do: Razaka, ,Malay tiger, Organon, Norma i Flor.
Pytanie jest następujące, która deca wydaję się teraz najpewniejsza? czy nie ma zasady ?
Pytam bo źródło nie jest pewne na 100% ( ręki sobie uciąć nie dam ). Innego niestety nie posiadam, także jestem zmuszony zaczerpnąć z tego jedynego. Jeżeli oceniać działanie i ilość fakeów krążących po rynku, to którą byście doradzali wziąść ?

I jeszcze inna kwestia. Bo tak czytam że wszystko jest wałowane.... oprócz pytania j.w. , to co polecilibyście w takim razie pewnego, nie wałowanego. Chciałem cykl deki z teściem ( myślałem nad enanem ). Jakiś zamiennik na środkach nie wałowanych a żeby przyrosty były stosunkowo duże ? Nie zależnie od ceny.

Zmieniony przez - Stinger71 w dniu 2012-01-31 14:09:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21736 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Jeśli nie jesteś pewien DD Norma wybierz DD MT ale wersja amp/1ml:

https://www.sfd.pl/MALAY_TIGER_1ml_/_hgh_/_tab__opinie_temat_zbiorczy_-t741178.html

Enan również tej firmy możesz nabyć jeśli nic pewniejszego nie ma w zapasie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1213
No niby norma oryginał, ale wiesz jak to jest... ja sam sprzedaje ( akurat usługi nie koksy :D ), to powiem wszystko żeby klient kupił.
Może zgłupiałem, ale naczytałem się o tej normie i .... zacząłem wątpić.
Ok. Dzięki za radę. W takim razie zakupie te środki.

A jeszcze zapytam jeżeli można. Na kick start brać propa./mete ? , ew. schodzić na propie czy jechać po prostu 10 deca ; 12 enan bez żadnych kick startów itd.?
Pierwszy cykl na dwóch środkach. Poprzednio sam prop.

Zmieniony przez - Stinger71 w dniu 2012-01-31 17:26:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15
Cześć, jestem nowy i przepraszam za język, nie jestem polskim ...
ponieważ chcesz opinię na temat tych ekspertów pąki

http://imageshack.us/photo/my-images/7/0007jpg.jpg/


http://imageshack.us/photo/my-images/860/0008jpg.jpg/

dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepsze jest to u dila, pyt sie o dece a on mówi ze jest oryginał. jemu sie mówi ze dziś nie ma oryginału, a on znowu jak to jest twoim zdaniem podróbka to i tak działa. dziwie sie u nich jak na sprzedaż wystawiają dece organona która też ponoc działa. masakra
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CO O TYM SONDZICIE

Następny temat

APX - primobolan tablets & turinabol tablets

Wiecej