SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nandrolone-Decanoate 2ml 100mg/ml (Norma) rozebrałem na czynniki pierwsze (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

Ilość wyświetleń tematu: 97047

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Uuuu no to ładnie ładnie, co za cwaniaczki ! Co chcieli żebyś w poście przestawił napisy REAL/Fake :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Szczegóły zachowam dla siebie

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
Przydałoby się wiecej tego typu postów co to mowią wprost co jest wałkiem a co orginałem, co do jakże znanych steroidów, które to nie zawsze przecież są orginalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 254
próbowałem tą deke fake i poszło wszystko jak należy,objawy jak przy oryginale

Zmieniony przez - fansaab95 w dniu 2011-04-24 08:31:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 170
fansaab95 co rozumiesz przez stwierdzenie "poszło wszystko jak należy"?? ile tego wbiłeś czy bijesz nadal??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 254
dobry jakościowo mięsień nie tłuszcz, siła, libido spadło i kulki mniejsze i żonka kur....a a biłem przez 10 tygodni 1amp na tydzień

Zmieniony przez - fansaab95 w dniu 2011-04-27 16:38:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 170
witam panowie ponownie. jestem po 4 wbiciach tej mojej "deki" wczoraj zrobiłem badanie i oto mój wynik 757,5 ng/dl czyli z tego co ja się orientuje poziom testa podskoczył ale mieści się w normie.wszystko wskazuje na to że to nie deka tylko teść jakiś.biłem 200mg/ew ale nawet przy takiej dawce poziom powinien spaść.co o tym sądzicie??zacząć bić to 200mg/e5d??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Zrób badanie po 6tyg. Bijesz ją solo? Czujesz libido up?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 170
chciałem się przekonać czy to na pewno deka więc postanowiłem bić solo i gdyby się okazało że to nie lipa chciałem dodać teścia.co do libido to nie odczułem żadnego spadku, wręcz przeciwnie po pierwszych trzech to byłem nakręcony bardziej niż zawsze no i cały czas mam większą ochotę na sex.wydaje mi się jak by jadra się trochę zmniejszyły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Po 6tyg zrób jeszcze raz badanie i wklej wyniki.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CO O TYM SONDZICIE

Następny temat

APX - primobolan tablets & turinabol tablets

WHEY premium