SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nandrolone-Decanoate 2ml 100mg/ml (Norma) rozebrałem na czynniki pierwsze (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

Ilość wyświetleń tematu: 96974

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 325
Witam, potrzebuję waszej opinii ori czy fejk???
Jest dużo opinii, że trzeba mieć szczęście jak w lotto aby trafić oryginał.

2 cykl
1-13 prolo 300mg e5d Jelfa
1-11 deca 200mg e6d Norma
Odblok hcg i clomid

Pozdro...













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 340 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7792
Sok bardziej żółty czy wodnisty???

ooooo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 489 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11060
Mam obecnie też Dekę z Normy...
z tego co Mi wiadomo(a mogę się mylić ) Norma apteczna już dawno nie istnieje i wiekszość na rynku to fake... ale o dziwo działające fejki
Mój koleżka ostatnio bił Normę i bardzo Sobie chwalił...
Ja na Swojej mam bardziej bladą nalepkę z przodu i nie widać tak hologramów, a kolor jest bardziej wodnisty niż żółty, później wrzucę fotki dla porównania pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 325
Maniek19855- Kolor bardziej wodnisty.

JoinT69- Co do wycofanie z produkcji, jak zwróciliście uwagę data ważności mija w lutym 2013
więc produkcja była co najmniej dwa lata temu.
A dodatkowo na stronie normy Deca jest dalej w ofercie.
Link http://www.normahellas.gr/uk/products_det.asp?PrID=1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 325
napisałem email do Normy, ciekawe czy odpowiedzą (?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 325
Please notify the hotel if Νandrolone Decanoate is produced.
Thank you very much.

Best Regards Michael.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 325
Jeśli ktoś dobrze śmiga po angielsku, można zadzwonić do Normy i zapytać czy produkują
Nr Tel. +30 210 5222282
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 325
Informacje z greckich stron WWW ( przetłumaczone tłumaczem internetowym więc będzie Kali pisać Kali mówić)

EOF: Strzeżcie niebezpieczną anabolicznych na rynku!

Zgodnie z zaleceniem Krajowej Agencji ds. Leków (EMEA), ruch na rynku i już zajęte niebezpieczną anaboliczny czyli tłustej roztwór do iniekcji NANDROLONE / NORMA.

Jak EOF "w trakcie kontroli przez właściwe organy w nie-prawnej sprzedaży skonfiskowanych narkotyków pakiety produktu leczniczego Decanoate / NORMA nandrolonu roztworu do wstrzykiwań 200 tłustej MG/2ML.
Kontrola wykazała, że jest fałszywe (podrabianych) środków z następującymi informacjami:
Partia Data przydatności Pakiet
L 0305011 EXP 12 2013
1 fiolka z 2 ml
L 0601002 EXP 08 2014
1 fiolka z 2 ml
Te partie nie zawierają substancję czynną nandrolon (nandrolonu) i wykazują istotnych odstępstw od zatwierdzonego produktu, które nie jest łatwe do wykrycia gołym okiem i nie-specjalistów.
Do tej pory nie ma żadnych dowodów na wejścia tych partii do legalnego łańcucha dostaw produktu, dostępne tylko w aptekach i na receptę strzeżonym przez dwa lata.
Zwracamy uwagę, że produkt należy do NANDROLONE sterydów anabolicznych i nielegalnie wykorzystane do zwiększenia wydajności sportowców. W związku z tym, ogólnie dostępne ze źródeł online nieupoważnionych i niekontrolowane, bez certyfikacji jakości i bezpieczeństwa.
EOF informować wszystkie zainteresowane strony w dostawach na rynku greckim, ale również użytkownikom końcowym / pacjenci, uważnie przeczytaj numer serii wydrukowany na opakowaniu Decanoate / NORMA nandrolonu roztworu do wstrzykiwań 200 tłustej MG/2ML są w ich posiadaniu. W przypadku, gdy to właśnie te partie nie powinny być unieszkodliwiane lub wykorzystywane i aktualizowane bezpośrednio przez EMEA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 340 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7792
Na moje oko bedzie dobra,wbijesz to zobaczysz :P

ooooo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 325
wbiłem, jutro przybijam 2 strzał.
biorę razem z proklą.
1-13 prolo 300mg e5d Jelfa
1-11 deca 200mg e6d Norma
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CO O TYM SONDZICIE

Następny temat

APX - primobolan tablets & turinabol tablets

WHEY premium