SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepszy tester (zestawy darmowe)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7304

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Ibok znokałtował wszystkich

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Przeoczyłęm cudzysłów
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Dzieki za glosy i cieszy mnie to ze moj topic testowy tak sie podoba.

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Ja również się ciesze że Moje testy się Wam podobają, staram się w to włożyć troche serca A i odrazu moge powiedzieć że to nie koniec Testy będą trwać aż do przyszłego roku do kwietnia Tylko że teraz za moje pieniądze
Pozdrawiam i dziękuje za glosy.

Zmieniony przez - IboK w dniu 2006-05-12 06:15:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
to mialo jakis konkretny cel wylonienie najlepszego testera???
moze znowu IBOK cos dostanie do przetestowania


Zmieniony przez - junior26 w dniu 2006-05-12 08:40:04

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
cel informacyjny; a takze chodzi o przeprowadzenie dyskusji co Wam się podoba w danym teście, co nie, dlaczego ten topic jest/był ciekawy i interesujący ,a tamten nie...itd.
o wszystkim piszcie :)

dzięki za głosy na mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
poczekajcie na mnie

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
Full od poniedzialku zaczynasz?

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
FULL mam prosbe opisz prosze w swoim tescie jak wyglada ostatni tydzien przed zawodami chodzi mio rozklad BTW w poszczegolne dni jak to sie zmienia

Zmieniony przez - junior26 w dniu 2006-05-12 13:30:58

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
ok pod koniec tematu napisze.tak zaczynam od poniedziałku!!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

THERMO SPEED CZY TERMO LINE

Następny temat

Suplementacja na HIIT

WHEY premium