SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsze buty do koszykowki, siatkowki na asfalt i hale

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1266
To jakie buty polecacie na tartan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Większość będzie dobra, ale co 3-4 miesiące należało by je zmieniać ze względu na zużycie materiału amortyzującego, ja tak robię, mimo, że większość moich butów zasługuje na ocenę bardzo dobrą, jeżeli chodzi o wygląd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 918
Witam,
Czy buty Adidas 3 series będą dobre do gry w siatkówkę?
Chodzi mi głównie o przyczepność, wagę oraz oczywiście stabilizację kostki (jestem świeżo po zwichnięciu). Czy duża jest różnica pomiędzy butami typowo koszykarskimi, a takimi do siatkówki jeśli chodzi o grę w siatkę? Ostatnio zauważyłem, że coraz więcej graczy polskiej ligi siatkówki zaczyna "przerzucać" się właśnie na buty do kosza. Chciałem kupić Asicsy, ale za takie poza kostkę można już kupić 2 pary butów koszykarskich, a i tak niedługo będzie trzeba je wymienić.
Proszę Was o pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 451
Yoyoyoyo. Zakupiłem sobie 2 tygodnie temu butki : Mizuno Wave Blocker 8 mid. Niby firma średnio znana, ale jednak pozwoliłem sobie jej zaufać i... Nie najlepiej na tym wyszedłem. :/ Buty są mega śliskie :/. Czyszczenie ich przed każdym treningiem/meczem mija się z celem. Poprzednie buty ( Adidas court stabil ) sprawowały się o niebo lepiej, ale nie ma sensu na nowo ich kupować. Polecacie jakieś buty na hale ? Do RĘCZNEJ. Co myslicie o Asics Gel Rocket, albo Gel Control ? Do 200 zł : [

Wiek: 17
Sport: Piłka ręczna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1992
NokJan mam takie same buty mizuno i powiem Ci że nie są śliskie (mam już je 7 miesięcy). Prędzej wina parkietu, nie jest pewnie czyszczony przed tym jak wchodzisz na hale i tyle, jest zakurzony i dupa, każdy but będzie Ci się ślizgał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 451
Właśnie miałem pisać że to wina hali była. ;) Wkońcu nam wyczyścili parkiet i z butków jestem zadowolony, nawet bardzo :). Dzięki za odp. Kim~

Wiek: 17
Sport: Piłka ręczna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1861
Kurz jest najczęstrza przyczyna ślizgania sie botów na hali , wiec musisz ladnie poprosic pania sprzataczke lub kogos zajmujacego sie stanem parkietu zeby raz na jakis czas " przetarli hale " :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1861
Morhu tak siatkarze , piłkarze reczni cosraz czesiej uzywaja butow do kosza bo sa stabilne i korzystaja z najnowszych technologii , teraz czesto widzi sie na stopach sportowcow nike kobe V , bardzoooo lekkie i wygodne buty do kosza lecz na parkiecie drenianym nie spisuja sie zbyt dobrze , o wiele lepsza przyczepnosc miaja na tzw "gumie" .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 918
Kupiłem już Adidas 3 series. Ogólnie jestem zadowolony. Przyczepność dobra, wygodne też są, co prawda jeszcze trochę "sztywne", ale myślę, że to kwestia czasu. Jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że strasznie w nich gorąco, ale pewnie w większości tańszych butów do koszykówki poza kostkę tak jest. Ogólnie jestem z nich zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73
Witam!
Gram w piłkę ręczną. Kupiłem buty ADIDAS COMMANDER TS i nie jestem z nich zadowolony. Zastanawiam się nad kupieniem HUMMEL 9.3.1. Co o nich sądzicie? Mile widziane inne propozycje. :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening pływacki - zaawansowany

Następny temat

ZŁOTA LIGA IAAF 2008 - GOLDEN LEAGUE

WHEY premium