SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsze buty do koszykowki, siatkowki na asfalt i hale

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 166
co tu tak biednie z postami....pytanko co myslicie o nowych stabilach carbon adidasa i standardowym modelu stabil 7? jak sie ma wytrzymalosc obuwia i własciwosci techniczne do pumy i asisca, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 287
na asfalt polecam and1 zajjjeebiscie wytrzymale mialem fly low i pogralem troche w nich jesli chodzi o parket to polecam cos z jordanow wiadomo.... cena ale jakosc bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 383
witam, a co polecacie do 400zł??

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 383
zastanawiam się nad Nike Lebron V ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Do siatki na halę najlepsze są Asicsy troszkę gorsze Mizuno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 638
słuchaj jeżeli chodzi o Lebrony to polecam Lebrony III jak dla mnie najlepsze buty na rynku mówią że są ciężkie...Ale to nie dokońca prawda...W każdym razie napewną jaką kolwiek wage rekompensują wytrzymałością i tak za***istą wygodą że szok... Czujesz sie w nich jakbyś pływał.Do tego świetny wygląd i przystępna cena szczerze polecam...Jak to mój kumpel je określił "zacny but" ) to chyba mówi wszystko.A co do Lebronów V nie polecam szczególnie wersji soldier mają pełno elementów co to lubią sie odklejac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
czy znacie jakies godne polecenia buty do koszykowki na 3-4 cm podeszwie? bo nigdzie nie moge znalezc ile maja dane buty a w koszykowce im wyzej tym lepiej ale oczywiscie nie do tego stopnia zeby nosic glany na asfalt i nie musi byc link do kupna tylko sama nazwa butow czy jak to tam jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2331
Pytanie odnosnie butow do siatkowki. Musze zmienic, bo moje sie juz troche zniszczyly. Mam asicsy task 07/08 i chcialbym teraz pograc w jakichs Mizuno. Gral ktos w modelach lightning, albo tornado ? Jak z wygoda, przyczepnoscia, amortyzacja w porownaniu do asicsow ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Do G.K. ! Ja mam buty Mizuno lighting 4 ! Polecam Ci je, bo są lekkie, dobrze amortyzują i i nie obciążają nóg !
Grają w nich np. reprezentacje USA, Rosji i Japonii .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
No własnie dzieki ze ktos założył ten temat

Zmieniony przez - dla3forum w dniu 2009-02-17 13:06:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening pływacki - zaawansowany

Następny temat

ZŁOTA LIGA IAAF 2008 - GOLDEN LEAGUE

WHEY premium