SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsza odżywka na mase (?)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
tak jak wyzej dobrze zbilansowana dieta + gainer i bialko aby wypelnic braki w niej. o treningu poczytaj podwieszone posty w dziale trening

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 139
Mam pytanie.Jaką odżywkę powinienem wziąść na mase jeśli waże 60 kg. mam 16 lat a mój staż treningowy wynosi 14 miesięcy? Brałem już wiele gainerów i kreatyne co z resztą robie dalej. Prosze o jakomś konkretną odpowiedż.

pakujcie chłopcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27496
najmocniejsze na przybranie masy bedzie JEDZENIE nie ma nic dzieki czemu nabierzesz szybciej masy!!

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
W przypadku treningu na masę, ważną rolę odgrywa prawidłowa energetyczność i jakość diety. Ponieważ nie zawsze mamy czas na to by szczegółowo przestrzegać pewnych zasad żywieniowych, zastosowanie odżywek w takim przypadku okazuje się niezwykle pomocne. Jeżeli nie masz powności co do składu czy kaloryczności diety, zastosuj w umiarkowanych ilościach trzy rodzaje odżywek: PROFI WHEY MASS, MONSTER MASS oraz PROLONGATUM. Pierwszą z odżywek warto przyjąć w ciągu dnia jako zamiennik względnie dodatek do posiłku. Zalecana dawka to 35-50g. Odżywka MONSTER MASS, z tytułu dużej zawartości węglowodanów doskonale nadaje sie po treningu (ok.70-100g), natomiast dla pełnej regeneracji na noc zastosuj PROLONGATUM (25g). W dni wolne stosuj tylko PROFI WHEY MASS (35g 2 razy dziennie) oraz PROLONGATUM na noc. Zastosowanie tych trzech odżywek jednocześnie pozwala Ci świetnie skorelować wartość energetyczno-odżywczą diety. Ilości które podałem są bardzo zrównoważone. Jeżeli Twoja aktualna dieta jest w miarę prawidłowa, te ilości odzywek nie wpłyną na "przewartościowanie" diety, a jeżeli dieta jest nie za bardzo właściwa - te ilości odzywek na pewno zabezpieczą organizm przed niedożywieniem. Ponieważ firma OLIMP produkuje te odzywki w ekonomicznych opakowaniach foliowych, można sobie dobrać idealnie ilość odzywek i nie trzeba kupować dużych opakowań. Na miesięczną kurację przy 3-4 treningach na tydzień, zalecane byłyby przybliżone ilości odżywek:

MONSTER MASSS - 1000g
PROFI WHEY MASS - 1000g
PROLONGATUM 750g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 139
Dzięki. Jeszcze mam pytanie jaką diete powinienem zastosować?

pakujcie chłopcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
z dodatnim bilansem kcal

zacznij jesc

i odpusc sobie gainery w wieku 16lat

Zmieniony przez - junior26 w dniu 2007-11-08 19:37:43

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68
może mi ktoś pomóc jaką mam zastosować odżywkę???

jaka odżywka by mi przyniosła najlepszy efekt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
to napisz cos o sobie

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie wiemy czego może brakować twemu organizmowi, choc najczęściej w takich sytuacjach jest potrzebny gainer lub bulk, ale jw. kolega wspomniaół -nieodzowne jest "naprowadzenie na trop" napisz więc coś o sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68
mam 170 wzrostu ważę 75 kg na siłownie chodzę gdzieś tak rok mam 37 cm w bicepsie w klacie mam 119 w pasie mam 96 mam powolną przemiane materi w swoim okresie ćwiczenia spożyłem mega mass ale słaby efekt mam swoją siłownie a dokładnie tylko ławkę i hantle noi nie odpracowany wyciąg może ktoś mi pomóc
5033121 to moje gg

jaka odżywka by mi przyniosła najlepszy efekt

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Carbo z mlekiem ?

Następny temat

Jak brać Glucosamine?

WHEY premium