SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsza kreatyna na rynku

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124107

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
miętki a co powiesz o tej kreatynie vitalmaxa? Dobra, zla? ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
bardzo dobra

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
tylko trec 200 mesh

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 878
MOJE ZDANIE JEST MONO NIE JEST RÓWNE MONO!

1)NIE WIERZE ZE MONO OXY GENA JEST TAKIE SAMO JAK MONO Z INKKOSPOR, MULTIPOWERA CZY ULTIMATE.

2)POLECAM CI MONO KTÓRE CHARAKTERYZUJE SIE DUŻYM MIKROROZDROBNIENIEM ONE SĄ NAJLEPIEJ WCHŁANIANE PRZEZ ORGANIZM. NP ULTIMATE CREA PURE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 386
wydaje mi sie, że najwięcej osób lansuje tutaj Treca, więc to będzie i mój wybór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188
wszystko z treca to shit niestety , olimp polecam osobiscie , jabłczan tcm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 183
niewiem jak to jest mozliwe ze ktos pisze ze Trec to shit a olimp dobra firma i patrzy na TCM olimp labs próbowałes TCM TRECA ze tak porównójesz firmy ? dla mnie najwiekszy shit to 1 megabol 2 oxy-gen 3 olimp tak patrze po wypowiedziach znających sie choc troche na suplementach tego typu ... moim zdaniem najlepsze kreatyny mono są Ultimate Treca i Uniwersal z pewnoscią ... moze napiszcie jakie mieliscie rezultaty na mono ? trzeba porównac efekty tej oto odzywki bo w inny sposób nikt sie niedowie jakie (mono) jest najlepsze hehe zdr.

Im więcej potu na treningu tym mniej krwi na ringu ! ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
PROLAB
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 379
Ja zawsze kupuje z Treca i jestem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ja sie wprawdzie nie boję o swoje nerki- brałem juz kreatynę w dawkach 50g.- właśnie Olimpa- ale z niektórych firm szczerze mówiąc nie odważyłbym sie wziać nawet 5g. przez wiecej niz kilka dni- poprostu szkoda porównywać...
nawet samo takie "towarzystwo" Ultimate Treca i Uniwersal- wydaje sie zabawne...

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-09-27 22:52:49
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odpowiedniki kreatyny

Następny temat

jak to rozłozyc ?

WHEY premium