SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najbardziej wkurzające rzeczy na naszych siłowniach

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4867

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 46 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 333
- kolesie, co mają mydłofobie, dezodorantu łaskawie nie wezmą, czy czegokolwiek, co mogłoby zniszczyc ten paskudny smród, który lata od nich po całej siłowni! Rozumiem pocenie sie i smród, ale nie aż taki, żeby ciężko było oddychać.

- młodzi szpanerzy, co chcą pokazać jacy to oni są już pr0 przez pokazowe darcie mordy przy ćwiczeniach, gadanie typu "Oj stary wiesz, ja to na klate cisne ze 100 na lajcie, ale dziś to mnie coś ręką boli, więc nie uniose", kiedy tak naprawdę uniosa ledwo 50, wytykanie rowiesnikom najmniejszych błędów technicznych, które często sam se wymyślił itd.

- gimnazjaliści, którzy przychodzą na silke tylko po to, by gadac z kumplem, a zajmują maszyny tylko do siedzenia i nie chcą z nich zejść

- i to, co wkurza chyba każdego - kilometrowe kolejki do sztangi i tłok jak podczas wystapien papieża w Watykanie.

Zmieniony przez - JaSlaby w dniu 2009-12-02 23:42:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
najbardziej wkurzająca sytuacja jest jak masz 150kg na barkach robisz przysiad i nie możesz wstać...

druga odwrotna to taka ze jak jest kupa ludu to jest ciepło, duszno i śmierdząco, z wodą też prawda ale kran na szczęście jest

a i jak sobie spokojnie ćwicze to ludzie do mnie podchodzą i pytają sie co mają teraz robijć/jakie ćwczenie/pokazać im technike...

czemu akurat ja!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
Musisz sobie zmontowac kszulke: "Masz pytanie ?? WYIPIRDALAJ"

Jak dobrze ze wkońcu mi sie klima zacznie na siłce ;) ahh te mrozy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
jako iz teraz cwicze na uczelnianej silowni najbardziej denerwujace jest to, iz moge sie na nia dostac tylko wtedy, kiedy ktos ma WF, poniewaz aby dostac sie na silke trzeba przejsc przez sale od wfu. No i jesli ktos nie ma akurat wfu to o treningu mozna pomarzyc. Obecnie juz sobie ustalilem jakies godziny i wiem kiedy przychodzic, ale byly sytuacje w ktorych chvj strzelal na miejscu jak czlowiek mial ochote na trening a bylo zamkniete. a tak to silka jest od relaxu a nie stresu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
mnei w****i**aja skarpety od ziomka z ktorym cwicze bo mu smierdza!MASAKRA

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3586
Lekki update z ostatniej wizyty:
Denerwuje mnie jak zajmuje jakiś sprzęcik, schodze by zrobic przerwe między seriami a ktoś mi się bezczelnie, bez pytania wpier#!la i na przerwy nawet z niego nie schodzi. A na moje zwrócenie uwagi coś sapie i w końcu odchodzi obrażony X_x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Tam gdzie ćwicze, to raczej mnie nic nie wkurza. Ale często kumpel mi działa na nerwy, jak leci muzyka z tela, a on zacznie machać sztangą jakby w rytm tej nuty. Nie wiem czy to popisówka, czy co. Myśle se tylko wtedy, ku*wa, żeby ci coś *******nęło w plecach .

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 412 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12824
1. Smierdzacy ludzie.
2. Kolesie zakladajacy nie wiadomo jaki ciezar i robiacy 3 centymetrowe ruchy.
I to by bylo na tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
1. Jak od kogoś ***ie, szczególnie jak tak porządnie, że smród unosi się nawet jak wyjdzie z sali .

Poza tym nic mnie nie w****ia na tej siłce.

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
1. Śmierdzący ludzie wtedy trudno się skupić na treningu stojąc niedaleko takiego.
2. Jak przychodzą jakieś szczawie i tylko sprzęt zajmują bo nie wiedzą co ćwiczyć.

Reszta mnie nie interesuje, staram się skupiać na treningu i nie zwracać uwagi na inne sprawy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bol reki

Następny temat

Maszyna do grzbietu-Projekt?

WHEY premium