SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadmierne pochylanie się przy przysiadach

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 559
Cześć wszystkim. Mam do was pytanie o przysiady ze sztangą. Otóż zauważyłem,że jak je robię bardzo się pochylam tzn.nie mogę zrobić,tak żeby był kręgosłup prosty.. I nie wiem z czym to związane jest,ale proszę o pomoc z tym!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Jak będziesz robił przednie, to na pierwszym treningu zmniejsz ciężar o jakieś 40% względem klasycznych siadów - tak złapiesz prawidłową technikę i pamiętaj plecy jak najbardziej prosto, jeżeli będzie za lekko to dołóż pare kilo ale nie przesadzaj, bo znowu zaczniesz się przechylać i zniechęcisz się do tego, generalnie stosuj zasadę " najpierw technika, potem ciężar", najlepiej jakbyś miał lustro albo kogoś kto by ocenił technikę gdy wykonujesz siady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
za duży ciężar

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
nie sadze, u mnie koles na silce ostatnio sama sztanga tak robil, technika zla po prostu.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20470
Spróbuj podstawić coś pod piety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
nvm

Zmieniony przez - Precedens w dniu 2010-12-26 14:42:54

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 559
Za duży ciężar nie sądzę. Myślę,że taka już moja jest postawa.. Podstawić coś pod pięty,raczej nie mam czego. Robić zamiast tych przysiadów,na suwnicy wyciskanie?

Aha i jeszcze jedno,przy przysiadach często bolą mnie prostowniki..Zła technika?

Zmieniony przez - ktos0 w dniu 2010-12-26 15:29:34
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 274 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113725
duzo osob wstaje plecami, czasem za duzy ciezar, czasem poprostu budowa, sprobuj robic przysiady ze sztanga trzymana z przodu, powinno sie przelozyc na mniejsze kładzenie przy tylnich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
Wrzuć filmik-ocenimy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 559
Nie mam filmiku,ale zdjęcie. Mniej więcej wygląda tak ta postawa przy przysiadzie(bez sztangi tj.)
http://img152.imageshack.us/img152/594/26122010452.jpg
Myślę,że z tego zdjęcia będzie wszystko widać.. Pozdr

Zmieniony przez - ktos0 w dniu 2010-12-26 19:44:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 712 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3230
zmniejsz ciężar szlifuj technikę, z czasem zwiększaj odważniki w miare z postępem ruchu.

zdr

...w sposób niekonwencjonalny...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 274 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113725
ja byl bym jednak za wprowadzeniem siadow ze sztanga z przodu, u mnie wyprostowalo pieknie, klade plecy dopiero w super ciezkich seriach na prawie maxymalnym obciazeniu, czy biciu rekordow na 2-3 powt.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz X / Dziennik - Masa & Uderzenie!

Następny temat

Jaki PLAN ???

WHEY premium