SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na szczyt dojdziemy a młodym w spamie dziękujemy %-) vol.13

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114561

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żyrafko, ja również nie uważam, żeby dyskusja toczyła się w sposób niekulturalny

Dziennik Ann śledzę wnikliwie od samego początku i o ile progres siłowy mogłabym jeszcze zrozumieć, to NIGDY nie uwierzę w jej wytrzymałość. Po prostu takie coś jest fizjologicznie niemożliwie.

Iza ma rację, wątpliwości mieliśmy od dawna. Po prostu Marcin przerwał zmowę milczenia

Zwróc też uwagę na to, że w sprawie nie wypowiadają się osoby, które nie mają o tym pojęcia. Przykładowo, Magda ma za sobą zawodową karierę sportową, Vena trenuje profesjonalnie, ja przeszłam przez redukcję na niskich ww i na własnej skórze doświadczyłam tego, co się dzieje, jeśli próbuje się przekraczać granice fizjologiczne ludzkiego ciała. Dodam tylko, że moja wiedza o redukowaniu się opiera się na własnym ponad półtorarocznym doświadczeniu. W czasie tego okresu próbowałam wielu strategii, m.in. diety z ww<50g...
A o tym, co się ze mną działo, jak toksyczne może to być, wie chyba tylko Iza, z którą konsultowałam się na bieżąco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
dlatego uważam,że jeśli ktoś operuje takimi ciężarami i powiedzmy jest prowadzony tylko przez neta,bo wiadomo jacy są trenerzy na siłce to powinien wrzucić film...takie cięzary to nie zabawa...ja niestety bardzo wrażliwa się zrobiłam na punkcie techniki

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Uważam, że w tej sytuacji wystarczyło podać listę zauważonych nieprawidłowości (popierając konkretnymi linkami z dzienników forumowiczki, konkretnymi faktami, porównywaniami) -krótko, na temat i z kulturą oraz wyrazić potrzebę (poprosić?) ich wyjaśnienia przez forumowiczkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ja jestem od dziecka nasączona nienawiścią, a im chudsza tym gorzej

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
tylko zauważ Kasia,że wypowiedzi od razu były odbierane jako atak i komentowane w stylu "jeśli ma ktoś coś do mnie itd"

ja liczę na film,bo bardzo zależy mi na zobaczeniu techniki wykonywania

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94867 Napisanych postów 364861 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670290
czepiacie się ogólnie to nie ma różnicy kto ma rację

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94867 Napisanych postów 364861 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670290
a różnica jest zerowa coś tak jak pomiedzy piciem szczawnicy a szczaniem w piwnicy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
zresztą jak teraz się zastawiam to tylko po chamsku wyjechałam do Kinga/Carbona/Rossiego, bo mnie irytuje jego pewność siebie, ale w innych postach nie wystaję poza średnią? jakby co to proszę o cytat, na starość może powinnam przemyśleć swoje życie

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a różnica jest zerowa coś tak jak pomiedzy piciem szczawnicy a szczaniem w piwnicy

Rafał, próbowałeś obu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie zabolał komentarz o zazdrości, który odebrałam osobiście I już powstrzymałam się o zapytanie, czego miałabym zazdrościć: wyglądu, ciężarów, wytrzymałości?
Za stara już jestem i wyrosłam z udowadniania sobie i innym, że potrafię lepiej i więcej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeżba

Następny temat

trening do oceny na masę!

WHEY premium