SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na szczyt dojdziemy a młodym w spamie dziękujemy %-) vol.13

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114539

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Awans

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
A teraz wszyscy macie wystawić piersi i mnie ratować, bo mnie TWA od Ann zayebie, wiecie, agresywne lachony
W każdym razie w grzecznych słowach wyraziłam swoją opinię

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94864 Napisanych postów 364861 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670288
ocb?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
O jedną z koleżanek, która podnosi w obwodach większe ciężary niż Iza i jedzie na totalnym CKD, które już parę z nas zabiło.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chodzi o to, że podnosi więcej, ale o to że na CKD dokłada ciężary, czego rzeźnicy nawet nie robią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
A tu się Marcin nie zgodzę, bo kontrowersje się zaczęły jak ona nagle podniosła 105kg w MC, po tym jak ja to zrobiłam, a potem nagle dołożyła ciężary tak, że w obwodach przeskoczyła Izę.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Co tam ja, 97kg sobie nałożyłam i zrobiłam 5x2 ruchy i starczy , nie wyobrażam sobie do tego jeszcze robić parę innych ćwiczeń.
Ale ja stara jestem i tyle, sic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Właśnie, bo może my jesteśmy za stare...Choć ja w jej wieku jak się przez rok poprawiłam 10kg to trener szalał ze szczęścia...Pamiętam, że miałam zastój siłowy przez rok, chyba tylko z 5kg poszło na ławce.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dziewczyny z eksperymentu po pol roku zap...ierdalania z ciężarami doszly do 100kg i ... ciezko dalej i do tego regresik bo sie okazało ze technika juz kuleje.
To samo wyciskanie itd..

Zmieniony przez - obliques w dniu 2010-06-23 09:00:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tu napisałam, co o tym myślę

https://www.sfd.pl/Ann_/Dopóki_walczysz,_jesteś_zwycięzcą.Redukcja_zdj.str.76-t578805-s98.html#post2

Nie powiem, ile razy mi się słabo robiło i ile razy prawie ryczałam, jak mi się nie udawało No i fakt, ja podniosłam 95kg x1 i następnego dnia ona podniosła 100kg. W odpowiedzi Magda podniosła 100kg, a Ann następnego dnia 105kg. Jakoś mi się to dziwne wydaje

Przenoście do zaawansowanych i tyle. Tam będzie się mogła do debiutów przyotować

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-06-23 09:17:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeżba

Następny temat

trening do oceny na masę!

WHEY premium