SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia Siłowe w młodym wieku

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez BPL-G z działu Aktualności - Kulturystyka i Fitness.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 158
Jak sądzicie.Od jakiego wieku powinno się zajmować kulturystyką
i co oprócz niego ma znaczenie w rozpoczynaniu przygody z kulturystyką.

Pozdrowienia

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
13-14lat wg mnie to minimum, moze nie kulturystyka ale silownia ogolnorozwojowo, pod okiem instruktora/trenera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7630
Moim zdaniem co najmniej od 14lat jezeli mysli sie o zaistnieniu w swiecie . Jak zaczyna sie przygodę to napewno przestrzegac sie duzych ciezarow ktore prowadza do szybkiej kontuzji szczegolnie dla poczatkujacych najczesciej jest wlasnie tak ze poczatkujacy skupia sie na jak najwiekszym cieżarze pewnie a raczej na pewno ,ze chce pokazac innym jak silny jest tak juz jest i tak bedzie a to do niczego nieprowadzi tylko do szybkiego skonczenia ze sportem amen('');
(''); dlatego lepiej dluzej dokladniej z dobranym ciezarem jak dla siebie a napewno staż bedzie dłuższy ('');

"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62217 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776808
Ja bym podniósł do 16-17 lat typowo siłowy trening

Jesli jednak pod okiem kogos doświadczonego to można treningi ogólnorozwojowe np Obwodowe ACT jak najberdziej

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Pytanie, na które nie ma dobrej odpowiedzi. Młodzież się różnie różniaście rozwija. Jedni w wieku 14 lat to już prawie chłopy inni to drobniutkie dzieci.
Decyzja o rozpoczęciu poważnych treningów jest zatem sprawą jak najbardziej indywidualną.

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7013
Wg. mnie 16-17 lat, wcześniej można chodzić na basen, sztuki walki (np. boks).

"Go Hard Or Go Home..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
o boks = najlepsza podstawa do siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 158
Jeżeli mam 16lat i od półtorej roku ćwiczę to mam jakieś szanse(waga 65 kg,170 cm wzrostu,dobre wyniki

Pozdrowienia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
zawsze sa szanse
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39
Ja mam 13 lat.Cwicze od 3 miesiecy.Kiedy zaczynalem wazylem 54kg, 168 cm wzrostui 81 cm obwod klatki piersiowej.Dzis waze 61kg mam 172 cm wzrostu i 88cm obwodu klatki piersiowej.A wiec w moim przypadku cwiczenia bardzo pomogly.Zalety to nie tylko swietny wyglad, ale tez bardzo dobra samopoczucie i zdrowie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy trening

Następny temat

Kilka pytań

WHEY premium