SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na szczyt dojdziemy a młodym w spamie dziękujemy %-) vol.13

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114572

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To niech Rafał tłumaczy, bo ja nie wiem co on chce robić z osobą która jest przed nim na kolanach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94869 Napisanych postów 364865 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670301
Marcin wskaże jej właściwą drogę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słuszna uwaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Slowem mozna "zrobic trening" i zrobic trening

no właśnie ja też na odwodnieniu "zrobiłam" wytrzymałościówkę w rekordowym czasie ale no właśnie "zrobiłam"

nie no teraz mi sie to przypomniało

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
a ja też mogę uklęknąć?

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94869 Napisanych postów 364865 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670301
Kasia ile mam zrobić razy tą setką?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
mam taki agresywny styl bycia, stety, niestety, ale za to dość szczery
Wrong – szczerość jak najbardziej wskazana, ale agresja? – po co, na co?, rozumiem, że lubisz, ale nieraz warto wyhamować.

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2010-06-24 10:15:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Rafał ale co? troszkę się zakręciłam

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Zyrafka, nikt nie musi niczego udowadniac, kazdy cwiczy dla siebie, ale jak wzbudza watpliwosci to sie musi do tego przyzwyczaic poki nie udowodni.

Rozumiem ze kazdy ma inny poziom wrazliwosci, ty odbierasz inaczej te wypowiedzi, dla niektorych sa one zwyczajnym stylem porozumiewania sie na co dzień. Mozna to lubić, można nie lubić, ale do kasowania sie nie kwalifikuje, moim zdaniem, w ten sposob to forum musialo by zostac w 3/4 skasowane, przybrane kwiatkami i ozdobione różowym kolorem.

No coz, czym więcej osób tym większy grajdołek sie robi, roztrzasnie tego jest trudne, a co do kasownia przez to nie bede kasowac czegos co wynika z różnicy zdań i nawet ostre wypowiedzi ale kulturalne sa dopuszczalne, co kogo urazi jak juz mowilam jest osobnicze jak mi sie Ann poskarzy ze nie zyczy sobie tych tekstwo to jej wyczyszcze dziennik i nie bedzie miala tej rozmowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94869 Napisanych postów 364865 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670301
Kasia ja ci wytłumaczę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeżba

Następny temat

trening do oceny na masę!

WHEY premium