SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na jaką część mięśnia naramiennego...?? POMOCY

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1487

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20
WItam... ja mam małe pytanie czy wyciskanie sztangi ZZA głowy to jest ćwiczenie na tylne aktony mięśnia ramion czy na przednie... Bo na stronie jednej jest że na przednie a zawsze myślałem że na tylne POMOCYYY :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 198 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6150
po dobrym rozgrzaniu opuszczając sztangę do dołu mozna osiągnac super spiecie barków. Ostatnio było w jakiejś gazecie jako ćwiczenie miesiąca -jakis kulturysta to omawiał i polecany byl pełny zakres ruchu. Jak mi wpadnie w ręce to przepisze.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39925
wyciskania na barki są na przednie i boczne głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
wyciskanie sztangi jest na przednie i boczne aktony, ostatnio się do niego znów przekonałem , pomimo że wszyscy mówią że bardziej kontuzjogenny

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 198 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6150
na wszystkie aktony z nieco wiekszym naciskiem na tylnią część. Główna różnica miedzy wyciskaniami sztangi na barki polega na tym, że wyciskanie zza karku angażuje mięśnie karku oraz mieśnie nadgrzebieniowe.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9205
Adanio, z jakim naciskiem na tylne aktony??!! W głównej mierze angażuje aktony przednie i boczne, w dalszej kolejności tricepsy. Nie wprowadzaj nikogo w błąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
na tylne aktony trzeba inne cwiczenia zastosowac ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
Też sobie nabiję posta... głównie na przednie aktony :D

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
spam 4 ever

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
juz pierwsza odpowiedź była prawidlowa- przede wszystkim na przednie i częściowo na boczne, na tylne praktycznie w sympolicznym stopniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 198 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6150
swoja wypowiedź oparłem na artykule Lee Haneya z Flexa nr 5 maj 2003 dokładnie:
"Może słyszałeś wypowiedzi ekspertów, że wyciskanie z przodu rozwija przednie głowy miesni naramiennych,a wyciskanie zza karku - tylne głowy. Ja jednak odkryłem, iz obie wersje bombardują zarówno przód jak i tył barków"
Poza tym nie wiem jak wy ale opuszcając sztange do karku mocno czuje tylni akton
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
sztangi się nie powinno opuszczać do karku - grozi kontuzją

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

brak siły

Następny temat

trening ACT na brzuch? po długiej przerwie!

WHEY premium