SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOTO-Aktualna forma

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1577
Nalas- Tak to już jest na tym forum:)
Dzięki! Wytrwałości! Pozdroo!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 344 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7429
Za ile zamierzasz robić rzeźbe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1302
nowoto, jak wygalda twoja sila przy tej diecie ? chodzi mi o sily do np aerobow - nie masz na nie sily,meczysz sie szybciej itp ?

I love THIS game !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest co pozazdrościć . Interesuje mnie o jakiej porze dnia robisz aeroby , bezpośrednio po siłowni czy razem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 638
Nic tylko pogratulować.Masa widzę ostra,jak to wszystko wyrzeźbisz to będzie cud malina ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Nowoto forma kozak, wielki szacun za to co osiągnełeś, jesteś młody a widac że wiesz co robisz. Nie przejmuj się złamasami którzy po prostu zazdroszczą Ci formy.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
nie tylko tutaj toczy się rozmowa o Twojej sylwetce, watch this:
http://slawomirambroziak.pl/forum/index.php?topic=1755.msg17414#msg17414 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy mozesz powiedziec cos o aerobach podczas tego rzezbienia? Ile razy w tyg, jak dlugie i jakie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22239
a co ci da jego odpowiedz jak on powie zeby robic po dwie godziny tez tak bedziesz robic? nie rozumiecie ze to indywidualny sport?????? lustro na scianie chyba kazdy ma , prawda? obserwuj sie a nie patrz na niego, jak ja bym mial patrzec na innych treningi to nie wiem jaka mialbym forme.....ludzie ogarnijcie sie i przestancie zadawac w koncu takie pytania !!!!

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o co ci chodzi, przeciez od tego jest forum, zeby wymieniac doswiadczenia, podwazasz wlasnie całą idee istnienia tego forum, po co tu siedzisz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JEAAA - Zdjecia przed cyklem i po cyklu-suplementacja

Następny temat

Michau_ek, staż 3 lata z przerwami...

WHEY premium