SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOTO-Aktualna forma

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 174
kułeś dupsko co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest świetnie ! coś bił ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6432
ale wy *******icie, kazdy ma inna budowe, kosci, inaczej kazdemu sie rozklada masa, taki matat wazy tam 95 czy iles na ponad 1,9m i jest byk a jest tez mnostwo ludzi ktorzy sa nizsi i tyle waza... ekserci pozal sie Boze... jakby czlowiek nie mial co innego robic tylko *******ic i dyskutowac : on wazy tyle- nie moze na bank i sie sprzeczac.
no ale widac trudno zrozumiec ze ludzie sa rozni macie przyklad chlopaka ktory majac malo wzrostu wazyl ponad 9dych i teraz przeniesiecie dyskusje na jego temat ze nie mogl tyle wazyc?
https://www.sfd.pl/Przemiana,_17_lat,_niecały_rok_treningów.-t636131.html

najwazniejsze to dawac z siebie wszystko, i jak widac po jakims czasie progres to to jest to pozdro widac ze idziesz do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Skończcie już rozmowę o SAA, żal wam dupę ściska, że chłopak wygląda znacznie lepiej niż wy... żałosne są co po niektóre wypowiedzi.

klusek18 szczególnie Ciebie się to tyczy...
NOWOTO moje zdnanie już znasz.

Zmieniony przez - Laciu1992 w dniu 2010-09-16 12:16:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3401
Właśnie znalazłem swój ideał sylwetki nowoto ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1577
Aeroby robiłem zawsze po treningu 0d 30-45 min 5-6 x w tyg Było to Bieganie. Na poczatku jak zaczynałem po masie biegać to męczyły mi się mieśnie szczególnie łydek, z dnia na dzień było coraz lepiej, a ostatni miesiąc biegałem coraz szybszym tempem i z kondycja nie było problemów.

Każdy ma inne ciało wiec patrzcie w lustro korygujcie dietę i aeroby +bardzo ważne antykataboliki ja używałem aminokwasy BCAA i glutamine. Więc nie sugerujcie się mną i moimi treningami, patrzcie na siebie i czytajcie podstawy, a powinniście być zadowoleni, i z roku na rok będziecie mieli coraz lepsze doświadczenie bo człowiek uczy się na własnych błędach...

Plan na nastepną rzeźbę gdzieś za niecałe 2 lata.
Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masz dobra genetyke i tyle bez tego bcaa tez bys pewnie tak wygladal, ja np. laduje teraz z 4000kcal przy wadze 76 , wzroscie 172 i waga stoi w miejscu i co poradzic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1577
To była moja 2 rzeźba, na jednej się przejechałem wyrzuciłem tłuszcze z diety i sie miesnia popaliły. Na tej 2-giej piłem codziennie po 2 łyżek stołowych oliwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowato, czy dobrze zrozumialem, ze na pierwszej rzezbie popaliły Ci sie miesnie mimo suplementacji bcaa przed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1577
Tak tak, złe zastosowanie diety... z tygodnia na tydzien traciłem kilogramy. A jak robiłem z głową 2 rzeźbę spadły tylko 3 kg a sylwetka sie diametralnie zmieniła...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JEAAA - Zdjecia przed cyklem i po cyklu-suplementacja

Następny temat

Michau_ek, staż 3 lata z przerwami...

WHEY premium