SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NABÓR - MEGA TEST HI TEC RYWALIZACJA TRWAJĄCA 4 MIESIĄCE DLA 4 OSÓB !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10670 Napisanych postów 30012 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609970
Witam, także z chęcią wezmę udział w teście.

Ankieta: https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETY__TUTAJ_składamy_podania_do_weryfikacji!_[[[-t323656-s75.html#post4


Dlaczego ja:

Myślę że jestem odpowiednią osobą do testu. Już kiedyś prowadziłem test i sponsor był zadowolony. Cały czas jestem aktywnym forumowiczem, myślę, że sporo osób mnie tutaj zna. Dziennik treningowy prowadzę regularnie od października 2009 roku, więc wpiski to dla mnie nie problem, jak i mozna zobaczyc tam efekty mojego ponad 3 letniego trenowania. Obecny można znaleśc w dziele Dzienniki Treningowe dla zaawansowanych.
Co więcej obecnie jestem na masie więc prawie test jest pod mój cel.
Też gdyby się udało dostac była by to dodatkowa motywacja.
Dawno nie robiłem żadnego cyklu na kreatynie więc teraz by była odpowiednia pora.

Pozdrawiam MARIAN 17.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21610 Napisanych postów 30841 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871078
Zgłaszam się do testu!
https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETY__TUTAJ_składamy_podania_do_weryfikacji!_[[[-t323656-s75.html#post10

Dlaczego ja? Bo wybierając mnie, macie 100% pewności że nie będzie jakiejś dziwnej akcji ze zniknięciem w środku testu Wystarczy przejrzeć moje dzienniki treningowe, które prowadzę już od dawna Macie gwarancję codziennych filmików i fotek, czytelnych wypisek, i pewnie sporej oglądalności testu, bo jestem osobą raczej znaną i lubianą na forum Poza tym wracam do treningów bo mocnym naderwaniu klatki i bicepsu, i suple z pewnością pomogą mi szybko wrócić do formy i tą formę dalej polepszać Dziękuję, to tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10128
Witam. Zgłaszam chęć udziału w teście HI-TEC

Ankieta: https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETY__TUTAJ_składamy_podania_do_weryfikacji!_[[[-t323656-s75.html#post6

Dlaczego ja?

W trakcie cyklu przestrzegam okręślonych zasad . Od niespełna 4lat ćwicze z coraz to większym zapałem . W okresie kiedy odbędzie się test wiekszosc czasu będę przebywał w domu , nie czekaja mnie żadne wyjazdy także dieta, trening i sen jak najbardziej . Chętnie przetestuje suplementy od HI-TEC ,gdyz nie miałem stycznosci z tymi produktami a z chęcia wypróbuje je na sobie i zdam pełną relacje prowadząc rzetelny dziennik treningowy. Obserwowałem ostatni test HI-TEC który był na wysokim poziomie ,także odsiebie mogę zapewnic ze i ten będzie równie dobry . Celem testu jest pokazanie i zachęcenie sportowców do kupna suplementów HI-TEC potwierdzając ich działanie , jestem idealną osobą do testu ze względu na niski wzrost ,a każdy dodatkowy centymetr i kilogram wagi jest widoczny na moim ciele . Zachęcam do podglądniecia podsumowania mojego testu w którym na zdjeciach widać doskonale roznice przed i po. (link w podpisie) Podsumowanie str.10

Pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
Witam. Zgłaszam się do testu

Ankietahttps://www.sfd.pl/]]]_ANKIETY__TUTAJ_składamy_podania_do_weryfikacji!_[[[-t323656-s75.html#post2

Dlaczego ja?
Nie będę się rozpisywał, powiem wprost- brak kasy na suplementy, wszystkie pieniądze wydaję na dietę, czasem nie starcza nawet na podstawowe odżywki. Zestaw który jest do zgarnięcia na pewno pomógł by w osiągnięciu celu i zmotywował do dalszej pracy. Ze swojej strony mogę zagwarantować rzetelność i regularność w prowadzeniu testu.

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Zgłaszam się do testu!

https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETY__TUTAJ_składamy_podania_do_weryfikacji!_[[[-t323656-s75.html#post8

Dlaczego ja?
Uważam się za odpowiednią osobę do prowadzenia tego testu, ćwiczę regularnie od ponad 2 lat! Chciał bym spróbować swoich sił w rywalizacji z innymi testerami, dało by mi to napewno motywację do jeszcze cięższej pracy. Mam bardzo dużo wolnego czasu, a więc dziennik, który bym prowadził mogę zagwarantować ze był by najwyższej jakości, codzienne regularne wpiski z dołączonymi zdjęciami i opisami wrażeń z stosowanych produktów. Mialem okazje walki o cenne nagrody w Zrób formę z sfd pl VOL.2 gdzie zająłem 2 miejsce.

Dziękuje za uwagę!
Pozdrawiam!

Zmieniony przez - kamils31 w dniu 2013-01-14 20:59:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958548
Grono moderatorów i weryfikatorów działu "Suplementacja - NASZE TESTY i promocja" zadecydowała iż:

2 z 4 OSÓB WYBRANYCH DO PRZEPROWADZENIA TESTU MASOWEGO - RYWALIZACJI - HI TEC NUTRITION TO:

raszek01 i MARIAN 17

Gratuluje!

Pozostałe 2 osoby zostaną wybrane na zasadzie głosowania w ankiecie.
Powstanie ankieta z nickami osób, które startowały w naborze i spełniały wymogi sponsora. W ankiecie będzie nick i link do zgłoszenia/aniety.
Ankieta zostanie wrzucona w kilka miejsc , m.in na sfd, na nasz fanpage na facebooku i nasze portale.
Głosowanie potrwa do niedzieli 20.01.2013, po najbliższym weekendzie poznamy 2 osoby, które otrzymały największą ilość głosów i razem z wybraną powyżej 2jką stworzą oni komplet 4 osób do prowadzenia wspólnego testu rywalizacji - przypominam , że zwycięzca rywalizacji otrzyma nagrodę niespodziankę od sponsora testu.


- Pełne info o prowadzeniu testu sponsorowanego na zasadach rywalizacji w podwieszonych tematach w tym dziale. Proszę o ich dokładne przeczytanie oraz w 1 poście tego tematu.

- Prosimy o rozbudowane wypiski , najlepiej codziennie, mile widziane bogate foto lub video relacje

- Jeżeli jesteście niepewne diety czy treningu , przed rozpoczęciem testu proszę umieścić je w odpowiednich działach na forum ,by poddać ocenie lub w dziale sponsora tematu.

Poproszę pełne dane adresowe /na razie od 2 wybranych: raszek01 i MARIAN 17/ + nr kontaktowy o wysłanie do mnie na PW, po przez opcję 'napisz wiadomość' dostępną po kliknięciu w mój avatar. Jak otrzymam dane to podeśle je wraz z adresem mailowym do osoby , która zrealizuje zamówienie - uczynię to po weekendzie jak będę posiadał dane od całej 4jki wybranych testerów.

Start testu powinien nastąpić niezwłocznie po otrzymaniu wygranego zestawu. Ustalcie szczegóły między sobą.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Gratulacje Panowie!!!Marian-dobry wybór tylko juz nie pij i wyciśnij jak najwięcej z testu będę bacznie do was wpadał!!!i czekam na kolejnych 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958548
ankieta powstanie prawdopodobnie jutro , zostanie wrzucona tutaj (link do niej) a takze w innych miejscach by ja rozpropagować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10128
Gratuluje równiez zwycięzcą ;D Panowie takie suple , nie zmarnujcie produktów będę obserwował jak się pojawi test ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10670 Napisanych postów 30012 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609970
kurde ale miłe zaskoczenie

dam z siebie ile będe mógł.

teraz czekamy na kolejnych testerów, nie ukrywam ze chciałbym test przeprowadzic z prz, pewno by była spora oglądalosc i rywalizacja


dane do wysyłki wysle jutro bo dziś juz jade na nocke do pracy

jeszcze raz wielkie dzięki

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2013-01-15 20:35:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GREEN MAGNITUDE Solo ?

Następny temat

co dalej....

WHEY premium