SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mrozonki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 411 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9368
co sadzicie o mrozonkach? Sa o wiele tansze, a teraz trudno o tanie swieze warzywa... Chodzi mi tez o takie mieszanki warzyw , tylko niestety jest tam przewaga marchwi...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
ta, bo metale ciezkie...
ja tam lubie dobry, ciezki metal nawet wiecej niz lubie, tylko tego slucham

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 441 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5290
"tylko niestety jest tam przewaga marchwi..."

dlaczego niestety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 411 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9368
na redukcji sie unika marchwi...zwlaszcza gotowanej, wysokie ig tak czytalam;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Ja bardzo lubie takie klimaty
Szczególnie wazywa na patelnie z Hortexu sa b.dobre (brokuły szczegolnie )

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
mrozone sa ok

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
wysokie IG ale to nie robi problemu

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4948
no wlasnie tez sie nad tym zastanawialem...
nie mowie tu koniecznie o mieszankach warzyw, ale o np. brokulach czy kalafiorze (nie chodzi o cene tylko dostepnosc-mrozonki latwiej znalezc w osiedlowym sklepie). Czy takie warzywa duzo traca przez mrozenie i pozniejsze gotowanie? Hortex ostatnio wypuscil duzo takich specyfikow i nawet sie skusilem na brokuly. Nie powiem, byly calkiem smaczne tylko nigdzie na opakowaniu nie znalazlem informacji, ze mrozenie nie obniza wartosci odzywczych.

Jak ktos cos wie na ten temat to niech napisze

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 441 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5290
"na redukcji sie unika marchwi...zwlaszcza gotowanej, wysokie ig tak czytalam;)"


hmm, moze ktos potwierdzic / zdementowac ?

marchew jest czesto uwzgledniana w moich posilkach wiec stad dopytuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Z tego co wiem mrozone warzywa duzo nie tracą (jesli wogole)!

Zmieniony przez - Zdenek_SB w dniu 2007-01-24 14:06:18

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4948
kiedys jak sie "odchudzialem" to moj ojciec zabral mnie do jakiegos specjalisty i babka powiedziala, ze jak sie robie glodny to powinienem jest marchew i ze mozna jej wpierniczac do woli. Teraz nie jestem tego taki pewien.
czesto sie jednak zdaza tak, ze jak nie mam mozliwosci zrobienia sobie posilku (delegacja, zawody na wyjezdzie) to staram sie zamawiac w knajpie rzeczy (powiedzmy) wartosciowe (piers z kurczaka, ryby, etc.) no i z reguly jakies warzywa gotowane (przewaznie miks brokuly, kalafior, marchewka). Jak mam wybor to nie jem marchwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Gotowana marchew ma wysoki IG, ale ile jej na raz jecie, kilogram? Glukoza też ma wysoki IG, ale jak "zjecie" 1g to chyba Wam cukier nie skoczy, prawda?

Beatus, qui prodest, quibus potest

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta

Wiecej